مدعیان آلمانی به جنایت صهیونیست‌ها در کرانه غربی فلسطین توجه کنند

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: صدر اعظم آلمان، در یک شبیه‌سازی ناشیانه و مغرضانه بار دیگر نشان داد که همچنان در سمت اشتباه تاریخ ایستاده است.

به گزارش ایمنا، ناصر کنعانی در پاسخ به تکرار مواضع مداخله‌جویانه صدر اعظم آلمان نسبت به جمهوری اسلامی ایران در سفر اخیرش به آرژانتین، اظهار کرد: صدر اعظم آلمان، در یک شبیه‌سازی ناشیانه و مغرضانه بار دیگر نشان داد که همچنان در سمت اشتباه تاریخ ایستاده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: آنچه به درستی حکایت از یک شباهت تاریخی دارد، برآمدن افراطی‌گری و جاه‌طلبی مدرن در آلمان است که نتیجه آن همانند ناکامی‌های رهبران پیش از جنگ جهانی دوم و این بار با تمسک به ابزارهای حقوق بشری، چیزی جز ترویج خشونت و نفرت‌پراکنی نیست.

کنعانی خاطرنشان کرد: ما امروز متأسفانه شاهد آن هستیم که برخی با رفتارهای مشابه و البته محکوم به شکست، درصدد هستند تا برای ارائه تصویر مثبت از پروژه «قدرت از طریق حقوق بشر» استفاده کنند و حتی خود را در این رابطه سردمدار و پیشگام جلوه دهند.

سخنگوی دستگاه سیاست خارجی، مدعیان آلمانی را به توجه به جنایت وحشیانه چند روز پیش صهیونیست‌ها در جنین، در کرانه غربی فلسطین فراخواند که مقامات آلمان حتی از بیان یک کلمه در تقبیح وحشی‌گری رژیم صهیونیستی دریغ کردند.

کد خبر 637593

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.