برنامه‌هایی برای حمایت از اهالی فرهنگ‌ و هنر در دهه فجر تدارک دیده‌ایم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به بسته‌های حمایتی این وزارتخانه برای اهالی فرهنگ و هنر گفت: برنامه‌هایی را برای حمایت از اهالی فرهنگ و هنر در دهه فجر تدارک دیده‌ایم.

به گزارش ایمنا، محمدمهدی اسماعیلی در مورد سیاست‌های حمایتی این وزارتخانه برای اهالی فرهنگ و هنر گفت: ما بسته‌هایی را برای اهالی سینما آماده کردیم که در جلسه شورای عالی سینما مطرح خواهد شد؛ یک مصوبه نیز از قبل داشتیم و به دنبال اجرای آن هستیم که با تأمین نقدینگی آن کمکی به حوزه سینما خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ما تلاش می‌کنیم که برای دهه فجر حمایت خوبی از اهالی فرهنگ و هنر کنیم، افزود: در حوزه‌های موسیقی و تئاتر نیز به مدیرعامل صندوق مأموریت داده‌ام که یک بسته حمایتی را پیش‌بینی کند تا بتوانیم از همکاران هنرمند حوزه‌های موسیقی و تئاتر خودمان که دچار مشکلات معیشتی شده‌اند، حمایت‌های حداقلی داشته باشیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد طرح‌های فرهنگی و هنری در دستور کار برای افتتاح در روزهای آینده اظهار کرد: ما چندین مجموعه فاخر فرهنگی و هنری داریم؛ مجموعه کرمان با سالن‌های نمایش فوق‌العاده زیبا، سالن موسیقی، سالن تئاتر و در عین حال با یک معماری سنتی فوق‌العاده یکی از نمونه‌های آن است که به نظر جزو زیباترین مجموعه‌های هنری کشور است و در روزهای آینده افتتاح خواهد شد.

منبع: فارس

کد خبر 637010

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.