۳ کشته و مسموم در پی انتشار گاز CO

مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی اصفهان از مسمومیت و فوت سه نفر در حوادث گازگرفتگی امروز استان اصفهان خبر داد.

عباس عابدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: امروز _ شنبه هفدهم دی‌ _ حادثه مسمومیت با گاز CO به‌علت وجود اختلال در عملکرد بخاری به مرکز اورژانس اصفهان گزارش شد.

وی با بیان اینکه این حادثه در خیابان ارتش رخ داد و بلافاصله یک واحد امدادی ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شد، افزود: یک زن در پی این حادثه مسموم و برای دریافت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان الزهرا (س) منتقل شد.

فوت یک نوجوان ۱۷ساله

مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت‌های پزشکی اصفهان با اشاره به حادثه‌ای دیگر تصریح کرد: ساعت ۱۹:۳۶ امروز _ شنبه هفدهم دی‌ _ حادثه مسمومیت با گاز CO به‌علت اختلال آبگرمکن به مرکز اورژانس اصفهان گزارش شد.

وی ادامه داد: بلافاصله دو واحد امدادی به محل حادثه مذکور در خیابان فارابی شمالی خیابان فرایبورگ اعزام شدند، اما با وجود تلاش کارشناسان اورژانس و احیای قلبی‌تنفسی، یک نوجوان ۱۷ساله جان خود را از دست داد.

مسمومیت در پی استفاده از پیک‌نیک داخل خودرو

همچنین عابدی گفت: ساعت ۲۰:۱۶ امروز _ شنبه هفدهم دی‌ _ حادثه مسمومیت با گاز CO به‌علت روشن کردن گاز پیک‌نیک داخل وانت نیسان به مرکز اورژانس اصفهان گزارش شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله یک واحد امدادی به محل حادثه اعزام شد، خاطرنشان کرد: یک مرد ۳۵ساله که در پی این حادثه مسموم و دچار کاهش هوشیاری شده بود، برای دریافت اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان امین منتقل شد.

کد خبر 632111

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.