استفاده از ظرفیت معنوی اعتکاف برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان بر استفاده از ظرفیت معنوی اعتکاف برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید کرد.

به گزارش ایمنا، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی فوقی در نشست هم‌اندیشی مدیران کانون‌های فرهنگی‌تبلیغی اصفهان، ضمن گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب، بر جهاد تبیین در این ایام تاکید و اظهار کرد: باید آنچه خوبی و خدمت به مردم در طول انقلاب اسلامی انجام گرفته است، به‌صورت روشن و قابل درک برای مردم تبیین شود.

وی گفت: گزارش‌دهی مسئولان به مردم امری مهم است و باید خود را موظف به ارائه گزارش بدانند؛ گزارش‌هایی که واقعی و برای عموم مردم ملموس باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان افزود: ما مردم خوبی داریم و در بیشتر برنامه‌ها و آوردگاه‌های حساس انقلاب، با معرفت و بصیرت همراه بوده و پای نظام ایستاده‌اند؛ بنابراین دولت و مسئولان به‌ویژه در دوره جدید باید گزارش‌دهی شفاف را وظیفه خود بدانند.

حجت‌الاسلام فوقی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه آیین معنوی اعتکاف امسال در بیش از ۳۰۰ مسجد استان برگزار می‌شود، تاکید کرد: استفاده از ظرفیت معنوی اعتکاف برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ضروری است.

وی با بیان اینکه کمیته‌های تشکل‌های دینی و قرآن ستاد دهه فجر استان با مسئولیت این اداره کل در ایام‌الله دهه فجر برنامه‌های متنوعی را برای اقشار مختلف جامعه تدارک دیده‌اند، خاطرنشان کرد: موکب‌های شادی در میادین و خیابان‌های اصلی شهرها، اجرای گروه‌های سرود و راه‌اندازی کاروان‌های شادی و اجرای همایش‌های قرآنی ازجمله این برنامه‌هاست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با تاکید بر مردمی بودن چنین فعالیت‌هایی تصریح کرد: باید چنین کارهایی را به مردم واگذار، و گروه‌های فرهنگی، جهادی و آتش به اختیار را یاری کنیم.

کد خبر 629505

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.