فردا؛ آخرین‌ مهلت شرکت در مزایده الکترونیکی خودروهای خارجی

سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی اعلام کرد: آخرین‌ مهلت بازدید از خودروهای خارجی عرضه شده در مزایده سراسری الکترونیک شماره ۲۶۳ و ارائه پیشنهاد قیمت برای خرید آن‌ها، ساعت ۲۴ روز _چهارشنبه شانزدهم آذرماه ۱۴۰۱_ است.

به گزارش ایمنا و به نقل از سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، مزایده الکترونیک سراسری ۲۶۳ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به ارزش بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان به‌صورت الکترونیک و در بستر سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) برگزار می‌شود.

در این مزایده که هشتمین مزایده الکترونیک این سازمان طی سال جاری است، علاوه بر ۳۸ دستگاه خودروی سواری وارداتی باقی‌مانده از دو مزایده فوق‌العاده قبلی که در استان‌های بوشهر و خوزستان عرضه شده‌اند، کالاهای دیگری چون مواد شیمیایی، لوازم و ابزارآلات صنعتی، ماشین‌آلات راه‌سازی، لوازم‌خانگی و کالاهای دیجیتال نیز در قالب ۱۴۰۰ دسته کالا از ۳۰ استان کشور عرضه شده است.

مزایده الکترونیک ۲۶۳ با حضور اعضای شورای فروش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در روز بیست‌ویکم آذرماه رمزگشایی می‌شود و برندگان آن نیز از طریق تارنمای این سازمان به اطلاع مردم می‌رسد.

کد خبر 624913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.