انفجار منزل مسکونی در ملک‌شهر ۶ مصدوم برجای گذاشت

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از مصدومیت ۶نفر در انفجار منزل مسکونی واقع در خیابان مفتح ملک‌شهر خبر داد.

سرآتشیار فرهاد کاوه‌آهنگران در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درباره نشت گاز شهری و انفجار در منزل مسکونی یک طبقه، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۲:۴۸ بامداد امروز _دوشنبه چهاردهم آذرماه_ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گزارش شد که بلافاصله آتش‌نشانان راهی محل حادثه شدند.

وی با بیان اینکه نیروهای امدادونجات از ایستگاه شماره ۱۸ (شهرک نگین) همراه با افسر کشیک وقت به محل حادثه برای امدادرسانی اعزام شدند، ادامه داد: اکیپ اعزامی در کمترین زمان ممکن در محل حادثه در خیابان مفتح خیابان آرمان حاضر شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه علت بروز حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: مصدومان این حادثه که پنج مرد و یک زن بودند، برای ادامه روند درمان تحویل نیروهای اورژانس شهر شدند.

وی گفت: از شهروندان درخواست می‌کنیم، با رعایت نکات ایمنی و بازدید مرتب اتصالات و خروجی‌های دود وسایل گازسوز از جان و مال خود و همشهریان محافظت کنند.

کد خبر 624579

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.