معرفی طرح‌های تاپ و گرنت در نمایشگاه کتاب استانبول

سی‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول از دوازدهم آذرماه با حضور جمهوری اسلامی ایران آغاز به کارکرده و تا بیستم آذر ۱۴۰۱ به فعالیت‌های خود ادامه خواهد داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، سی‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول بعد از سه سال وقفه با شعار «دنیای جادویی کتاب» با حضور ناشرانی از کشورهای ایران، آلمان، امارات متحده عربی، رومانی و… در سه بخش نمایشگاهی (ویژه نمایش و فروش کتاب)، بخش بین‌الملل (ویژه معرفی و مبادلات کپی‌رایت کتاب) و بخش رویدادها (ویژه اجرای برنامه‌های متنوع ادبی و فرهنگی) با محوریت ادبیات فانتزی، علمی، تخیلی و رئالیسم جادویی از دوازدهم آذر آغاز به کارکرده است.

خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از صنعت نشر در این نمایشگاه به معرفی و عرضه بیش از ۲۷۵ عنوان کتاب در موضوع‌های ادبیات کلاسیک و معاصر، ادبیات بزرگ‌سال و کودک و نوجوان، هنر، دانشگاهی، ایران‌شناسی، ادبیات پایداری، دفاع‌مقدس و دین می‌پردازد. معرفی طرح گرنت، طرح تاپ و پرداختن به آموزش زبان فارسی ازجمله برنامه‌های غرفه ایران خواهد بود.

مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی نیز در این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب استانبول در غرفه جمهوری اسلامی ایران حضور دارد.

خانه کتاب و ادبیات ایران در دوره‌های ۳۲ تا ۳۸ (۹۲ تا ۹۸)" به نمایندگی از صنعت نشر ایران در این رویداد فرهنگی حضور یافته است. بخش بین‌الملل سی‌ونهمین نمایشگاه کتاب استانبول تا پانزدهم آذر ادامه دارد.

کد خبر 624454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.