فروش مزایده‌ای ۳۵ خودرو خارجی در گمرکات بوشهر

مدیرکل جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر گفت: مزایده الکترونیکی سراسری سازمان اموال تملیکی برای ۳۵ خودرو خارجی وارداتی در گمرک بوشهر و گناوه برگزار می‌شود.

به گزارش ایمنا، رحیم بهادری از برگزاری فروش اموال تملیکی در قالب مزایده الکترونیکی سراسری در بوشهر تا ۱۶ آذر خبر داد و اظهار کرد: زمان رمزگشایی و اعلام برندگان این مزایده ۲۱ آذرماه است و شرکت در مزایده فقط از طریق سامانه مزایده الکترونیک دولت به نشانی eauc.setadiran.ir امکان‌پذیر است.

وی اضافه کرد: داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده از طریق اینترنت برای متقاضیان شرکت در مزایده الزامی است.

بهادری کالاهای موجود در انبارهای سازمان جمع‌آوری اموال تملیکی را لوازم خانگی، خودرو، ماشین‌آلات راهسازی، ابزارآلات، پارچه، لوازم الکترونیکی و جانبی رایانه و تلفن همراه شامل کالاهای قاچاق و متروکه بیان و تصریح کرد: ارزش اولیه و پایه مزایده مبلغی حدود ۲۱۰ میلیارد تومان است.

وی با بیان اینکه در قالب مزایده الکترونیکی سازمان اموال تملیکی ۳۵ خودرو خارجی وارداتی در گمرک بوشهر و گناوه وجود دارد، گفت: متقاضیان برای بررسی جزئیات کالاها می‌توانند به تارنمای رسمی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی به نشانی TAMLIKI.IR مراجعه کنند.

منبع: ایسنا

کد خبر 623875

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.