مدیریت شهری اصفهان در هفته‌ای که گذشت

مهم‌ترین رویدادهای مدیریت شهری اصفهان در هفته گذشته را در بسته خبری ایمنا بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، «اجرای طرح آماربرداری مطالعات جامع حمل‌ونقل در اصفهان»، «جوانان از شهدا الگوبرداری کنند / با ابزار تکنولوژی قهرمانان وطن را به دنیا معرفی کنید»، «آخرین جزئیات روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اصفهان»، «احیای بافت فرسوده؛ ابرپروژه منطقه ۱۳/ بستر سرمایه‌گذاری در جنوب غربی شهر فراهم است»، «افق تازه در دیپلماسی رسانه‌ای شهرداری اصفهان»، «مدیریت هماهنگ شهری لازمه تحقق مدیریت واحد شهری»، «اصفهان آلوده‌تر می‌شود!»، «بازنگری برنامه اصفهان ۱۴۰۵ با رویکرد انتقادی»، «بررسی طرح رویداد شبیه‌سازی مدیریت شهری برای دانشجویان (شهرجو)» و «آنچه در جلسه علنی شصت‌وپنجم شورای شهر اصفهان گذشت» مهم‌ترین رویدادهای مدیریت شهری اصفهان در هفته گذشته بود که گزیده‌ای از آن را در این بسته خبری ایمنا می‌خوانید.

اجرای طرح آماربرداری مطالعات جامع حمل‌ونقل در اصفهان

حسین‌حق‌شناس، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهردار اصفهان با اشاره به اجرایی‌شدن طرح آمارگیری مطالعات جامع حمل‌ونقل اصفهان در آذرماه سال جاری، گفت: انجام این مطالعات نیاز به مصوبه وزارت کشور دارد که این مصوبه را برای آذرماه ۱۴۰۱ دریافت شده است.

جوانان از شهدا الگوبرداری کنند / با ابزار تکنولوژی قهرمانان وطن را به دنیا معرفی کنید

علی قاسم‌زاده، شهردار اصفهان با بیان اینکه بعضی از کشورها قهرمان ندارند، اما قهرمان آفرینی می‌کنند، گفت: جوانان و نوجوانان باید قهرمانان وطن را با تکنولوژی که به آن مجهز و مسلط هستند به دنیا معرفی کنند.

آخرین جزئیات روند اجرای پروژه‌های عمرانی شهر اصفهان

امیرعباس رحمتی، مدیرعامل سازمان عمران شهرداری اصفهان، این سازمان را بازوی توانمند و مجری پروژه‌های عمرانی اصفهان دانست و گفت: سازمان عمران در حال اجرای پروژه‌های متعددی در سطح کلان‌شهر اصفهان است.

احیای بافت فرسوده؛ ابرپروژه منطقه ۱۳/ بستر سرمایه‌گذاری در جنوب غربی شهر فراهم است

جواد کشانی، مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان با بیان اینکه یکی از ابرپروژه‌های این منطقه، احیای بافت فرسوده است، گفت: منطقه ۱۳ با برخورداری از ۸۸ هکتار بافت فرسوده که عمدتاً در محله‌های باغ فردوس و قائمیه قرار دارند، در کنار منطقه چهار بیشترین بافت فرسوده را به خود اختصاص داده است.

افق تازه در دیپلماسی رسانه‌ای شهرداری اصفهان

سیدعلی معرک‌نژاد، مدیر کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری نشست شهرداران و رؤسای شوراهای اسلامی کلان‌شهرها و مراکز استان‌های کشور در اصفهان، گفت: مدل حرکتی و نوع برنامه‌ریزی ما در حوزه رسانه مورد توجه شهرداران قرار گرفت که امیدواریم بتوانیم دیپلماسی رسانه‌ای را گسترش دهیم.

مدیریت هماهنگ شهری لازمه تحقق مدیریت واحد شهری

ابوالفضل قربانی، نایب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در حال حاضر خواسته ما تحقق مدیریت واحد شهری است، اما باید ابتدا مدیریت هماهنگ شهری ایجاد شود و سپس به سمت مدیریت واحد شهری حرکت شود، از این‌رو افزایش اختیارات شوراها و مجموعه مدیریت شهری در مجلس مطرح شده است.

اصفهان آلوده‌تر می‌شود!

محمد نورصالحی، رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به وضعیت آلودگی هوای این کلان‌شهر، گفت: سال گذشته یکی از فازهای پالایشگاه از سوخت گاز تبدیل به مازوت شد، امسال نیز مقدمات استفاده هر دو فاز از مازوت فراهم شده است که این خبر خوبی برای اصفهان نیست.

بازنگری برنامه اصفهان ۱۴۰۵ با رویکرد انتقادی

مصطفی نباتی‌نژاد، رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به فرایند بازنگری برنامه اصفهان ۱۴۰۵ گفت: در این دوره مدیریت شهری، بر اساس دیدگاه و تجربیات مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر، این برنامه بازنگری شده است که امیدواریم رویکرد بیشتری در حوزه تدقیق و تکمیل برنامه اصفهان ۱۴۰۵ باشد.

بررسی طرح رویداد شبیه‌سازی مدیریت شهری برای دانشجویان (شهرجو)

مصطفی نباتی‌نژاد، رئیس مرکز پژوهش‌های شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اجرای طرح «شهرجو» گفت: این رویداد به دنبال افزایش مشارکت هدفمند دانشجویان و دانشگاهیان در موضوعات مدیریت شهری است.

آنچه در جلسه علنی شصت‌وپنجم شورای شهر اصفهان گذشت

علی صالحی، سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان جزئیات طرح‌ها و لوایح مطرح شده در شصت‌وپنجمین جلسه علنی شورا را تشریح کرد.

کد خبر 623626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.