ویژه برنامه طرفداری؛ جهانی شو | لحظه به لحظه با روز نهم و دیدار حساس پرتغال – اروگوئه

پخش زنده فوتبال جام جهانی 2022 قطر به همراه آمار مسابقات را به صورت مستقیم در ویژه برنامه طرفداری ببینید.

به گزارش طرفداری، علاوه بر امکان پخش زنده مسابقات فوتبال، ویژه برنامه جهانی شو رسانه طرفداری شامل بخش های مختلفی مثل میز ارتباط، میز کارشناس، میز تاریخ و میز خبر است و به صورت مستقیم با خبرنگاران و گزارشگران رسانه طرفداری که عازم دوحه شدند، ارتباط می گیریم تا ما را در حال و هوای جام جهانی قطر قرار بدهند.

پرتغال با موقعیت‌ساز خبره خود می‌خواهد رکوردهای کلین‌شیت لاسلسته را از بین ببرد.

یکی از حساس‌ترین مسابقات مرحله گروهی جام جهانی 2022 میان تیم‌های پرتغال و اروگوئه در گروه H برگزار می‌شود؛ دیداری که سوت آغاز آن از ساعت 22:30 به وقت تهران زده خواهد شد.

طرفداری، در آستانه بازی پرتغال و اروگوئه در هفته دوم گروهی، آمار و داده‌های مربوط به این مسابقه که از اوپتا جمع‌آوری شده‌اند را مورد بررسی قرار می‌دهیم؛ عملکرد آماری دو تیم، بازیکنان شاخص دو تیم و شانس هر تیم برای پیروزی در این مسابقه از جمله عواملی است که در این آیتم‌ها به آن پرداخته‌ایم.

طی روزهای گذشته ویژه برنامه جهانی شو به صورت روزانه تقدیم شما شد. هشتمین قسمت از این برنامه به بازی های روز هشتم و دیدار حساس آلمان و اسپانیا که از ساعت 22:30 برگزار می شود، اختصاص دارد.

  • تیزر رونمایی از استودیو جدید رسانه طرفداری تقدیم مخاطبان شد. در ادامه ویژه برنامه جهانی شو امروز و در بخش های بعدی به صورت رسمی از استودیو جدید طرفداری رونمایی خواهد شد.
  • علیرضا کوچک آخرین اخبار و حواشی را بررسی کرد.
  • مهدی فیضی صفت با سامان خدایی که بازی شب گذشته آرژانتین و مکزیک را دیده بود ارتباط مستقیم برقرار کرد.

برای دیدن آخرین اخبار و جزئیات مربوط به مسابقات جام جهانی قطر 2022 می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:

https://www.tarafdari.com/جام-جهانی-2022

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت tarafdari.com مراجعه کنید.

کد خبر 623310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.