برای ارائه الگوهای بانوی نمونه به جامعه، ضعیف عمل کرده‌ایم

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با بیان اینکه متأسفانه برای ارائه الگوهای بانوی نمونه به جامعه ضعیف عمل کرده‌ایم، افزود: ارائه الگوی بهترین مادر، همسر و دختر، برای تحکیم هویت بانوی ایرانی یک ضرورت است.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی فوقی در نشست جمعی از بانوان فعال فرهنگی ضمن تبریک فرارسیدن سالروز میلاد حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار، به‌ضرورت گفتمان سازی برای نسل جوان اشاره کرد و گفت: دشمنان با همه ظرفیت‌های خود و با تدارک جنگ شناختی علیه انقلاب اسلامی، در صدد تحریف واقعیات جمهوری اسلامی هستند؛ بنابراین جهاد تبیین در عرصه‌ی کنونی، باید اولویت اصلی همه فعالان و دغدغه‌مندان ایرانی و انقلابی باشد.

وی اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان با نگاه تحولی و با استفاده از همه ظرفیت‌های موجود و فارغ از توجه ظواهر مذهبی یا غیرمذهبی افراد، برای روشن ساختن مسیر حرکت انقلاب تلاش می‌کند و تقویت فضاهای گفتمانی را وظیفه خود می‌داند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی اصفهان در ادامه سخنان خود به طرح‌های جدید سازمان تبلیغات اسلامی به‌ویژه در حوزه امور بانوان اشاره کرد و افزود: طرح‌های جدیدی همچون طرح رفیقانه، مهرواره و امثال آن را به فال نیک می‌گیریم؛ باید به سراغ آن جوان و نوجوانانی برویم که تاکنون از آنان سراغی نگرفته‌ایم، اما آنان قلبشان برای ایران و انقلاب می‌تپد.

وی خاطرنشان شد: در حوزه بانوان باید به سه موضوع اصلی توجه شود و آن ارائه الگوهای بهترین مادر، بهتر دختر و بهترین همسر است که متأسفانه در ارائه این الگوها به جامعه، ضعیف عمل کرده‌ایم؛ باید برای تحکیم هویت بانوی ایرانی در سه محور بهترین مادر، بهترین دختر و بهترین همسر الگوسازی کنیم و بحمدالله در استان اصفهان با همراهی جمعی از دانشجویان جوان انقلابی در حال تدوین و عملیاتی نمودن این طرح هستیم.

برای ارائه الگوهای بانوی نمونه به جامعه ضعیف عمل کرده‌ایم

حجت‌الاسلام فوقی اضافه کرد: وقتی ما تجمعات دخترانه که ایمان و باور و هویت دارند را تکریم نکنیم، دشمن در فضای مجازی الگوهای جدید را به دختران ما معرفی می‌کند و فضای الگوپذیری آنان را تغییر می‌دهد، لذا نه‌فقط برای قشر مذهبی بلکه برای همه اقشارِ بانوان باید لشکری از فرشتگان فراهم کنیم تا این فضا را برای دختران ترسیم کنند.

کد خبر 623167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.