وحشت اسرائیل از انتفاضه سوم

رسانه‌های رژیم صهیونیستی از سایه افکندن ترس و وحشت بر زندگی صهیونیست‌ها در پی عملیات ویژه قدس و دریافت صدها هشدار از سوی دستگاه‌های امنیتی و نظامی این رژیم در روزهای اخیر خبر می‌دهند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، اسرائیل با ترکیبی از شرایط مواجه است که شانس یک انتفاضه منحصربه‌فرد فلسطینی را افزایش می‌دهد؛ انتفاضه‌ای که قبلاً دیده نشده است، نشانه‌های روی زمین را دیگر نمی‌توان نادیده گرفت، روندهای جدید و خطرناکی در جامعه فلسطین در حال ظهور هستند. عملیات نظامی در غرب در واقع راه را برای یک درگیری بسیار گسترده‌تر کوتاه می‌کند. رسانه‌های اسرائیلی نشان می‌دهند که عرصه فلسطین بیش از آنچه اکثریت تصور می‌کنند داغ می‌شود و این نشان‌دهنده انتفاضه سوم فلسطین است.

مقام سابق اسرائیلی: انتفاضه سوم در راه است

سرلشکر تامیر هیمن، رئیس سابق بخش اطلاعات اسرائیل گفت که نشانه‌های روشنی از وقوع سومین انتفاضه فلسطینی وجود دارد.

هیمن تاکید کرد که "شاخص‌هایی وجود دارد که به چشم می‌آیند و نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت و احتمال انتفاضه سوم فلسطین با ویژگی‌های بی‌سابقه را افزایش می‌دهد."

وی گفت: " عرصه فلسطین بیش از تصور اکثر مردم در حال ملتهب شدن است."

سایت خبری N12 نوشت: سرلشکر تامیر هیمن، رئیس اداره اطلاعات نظامی نیروهای اشغالگر اسرائیل گفته است که مقامات امنیتی باید با اقداماتی که در قدس رخ داده است مانند ربوده شدن جسد تیران، مقابله کند.

وی در ادامه گفت: نشانه‌های آشکاری از آغاز انتفاضه سوم فلسطینی‌ها وجود دارد؛ این نشانه‌های کاملاً عیان است و نمی‌توان آن را نادیده گرفت و انتفاضه سوم فلسطین به نوعی دارای ویژگی‌های بی‌سابقه‌ای در مقایسه با انتفاضه‌های پیشین است؛ مناطق فلسطینی فراتر از تصور بسیاری از مردم دچار تنش و خشم است.