اصلاح هندسی میدان ۹ دی در ورودی جنوب غربی اصفهان

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان گفت: به‌منظور رفع مشکلات ترافیکی ورودی جنوب غربی اصفهان، اصلاح هندسی میدان ۹ دی در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، جواد کشانی اظهار کرد: با توجه به مشکلات ترافیکی و درخواست‌های مردمی اصلاح هندسی میدان ۹ دی در جنوب غربی اصفهان در منطقه ۱۳ در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه این میدان نقطه تلاقی خیابان قائمیه، بلوار کشاورز، خیابان گل‌ها و کندروی بزرگراه شهید کاظمی (اتوبان ذوب‌آهن) است، گفت: در بعضی از ساعات شبانه‌روز به دلیل تردد زیاد خودرو در این میدان، شاهد ترافیک سنگین و پس‌زدگی آن در معابر اطراف این میدان هستیم.

مدیر منطقه ۱۳ شهرداری اصفهان تصریح کرد: پروژه اصلاح هندسی میدان ۹ دی در سه مرحله شامل کاهش عرض پیاده‌روی دور میدان، اصلاح خروجی خیابان قائمیه و اصلاح خیابان گل‌ها به میدان ۹ دی انجام می‌شود.

وی افزود: به منظور کاهش حوادث و تصادفات در بزرگراه شهید کاظمی، جابه‌جایی گاردریل رفیوژ وسط این بزرگراه بررسی و انجام شده است به نحوی که نظافت مکانیزه توسط خدمات شهری بهتر صورت پذیرد و از تکرار حوادثی که قبلاً برای کارگران رخ داده بود، جلوگیری شود.

کشانی خاطرنشان کرد: در همین راستا محل ورود اتوبوس‌های شرکت واحد از سمت پل زندان به خط BRT نیز اصلاح و جابه‌جا شد، زیرا ورودی این خط اتوبوس محل تلاقی کندرو و تندرو و یکی از نقاط حادثه‌خیز این بزرگراه بود.

کد خبر 621050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.