۱۰ روز مانده به دربی پرداختی ها را به ۴۰ درصد می‌رسانم

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: از سایر باشگاه‌های مطرح که شرایط مالی بهتری هم از ما دارند، سوال کردم و پرداختی آن‌ها نیز بیشتر از ۳۰ درصد نبوده است. من دو پروژه را در حال دنبال کردن هستم و با چند اسپانسر نیز مذاکرات خوبی داشتیم و به زودی اخبار خوبی خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پس از اعتصاب بازیکنان تیم فوتبال استقلال علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه در تمرین این تیم حضور یافت و اظهار کرد: دیروز دوستان گفتند مطالباتی دارید که پرداخت نشده است، من برای همین امروز پیش شما آمدم تا در خصوص شرایط باشگاه، مسائل مالی و دغدغه‌هایی که دارید، صادقانه و برادرانه با هم صحبت کنیم.

وی افزود: از سایر باشگاه‌های مطرح که شرایط مالی بهتری هم از ما دارند، سوال کردم و پرداختی آن‌ها نیز بیشتر از ۳۰ درصد نبوده است. من دو پروژه را در حال دنبال کردن هستم و با چند اسپانسر نیز مذاکرات خوبی داشتیم و به زودی اخبار خوبی خواهیم داشت. هر مدیری که می‌آید، فرصت می‌خواهد تا اهدافش را پیاده کند و بتواند درآمدزایی داشته باشد. در حال حاضر پولی در باشگاه نیست زیرا منابعی که وجود داشت، هزینه شده اما دغدغه و نگرانی شما، دغدغه و نگرانی من هم هست و تلاش شبانه روزی من هم برطرف کردن این مسائل است.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه تا ۱۰ روز مانده به دربی، پرداختی همه را به چهل درصد می‌رسانم، تصریح کرد: چند مورد ضروری هم هست که در همین چند روزه حل می‌کنم، از روزی که من آمدم حدود ۱۰ میلیارد از منابع مختلف و با قرض فراهم کردم. چهار بازی تا نیم فصل مانده است، شما هم به خاطر هواداران تلاش و تمرین کنید. در حال فراهم سازی یک اردو در دوبی هستیم و ان‌شاءالله شرایط تمرینی خوبی در تهران و اردو داشته باشید. من شخصی هستم که اگر قولی بدهم، هر اتفاقی هم بیفتد، قولم را عملی می‌کنم.

فتح الله زاده اضافه کرد: من شب گذشته با ساپینتو جلسه داشتم و در خصوص مسائل مختلف صحبت کردیم. ساپینتو سرمربی استقلال است و کنار بازیکنانش ایستاده و از حق شما دفاع می‌کند که این بسیار ارزشمند است. من هم کنار شما هستم، زیرا همه ما یک خانواده هستیم، یک هدف داریم و آن موفقیت استقلال و شادی هواداران است و با هم برای رسیدن به این هدف تلاش می‌کنیم. سرمربی شما مهمان ما است و باید به او کمک کنیم تا آرامش داشته باشد. سرمربی تیم کنار شما است و از شما حمایت می‌کند، من هم کنار همه شما هستم و از شما حمایت می‌کنم تا با آرامش، تمرین کنید و مسابقه دهید.

کد خبر 620616

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.