طلای تورنمنت‌ آزاد پاکستان در مشت دانیال بزرگی

در روز اول رقابت‌های بخش بزرگسالان تورنمنت بین‌المللی پاکستان، دانیال بزرگی نماینده کشورمان به مدال ارزشمند طلا دست پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، چهارمین دوره رقابت‌های آزاد آسیا با حضور ۵۳۶ شرکت‌کننده از دهم آبان‌ماه آغاز شده و تا سیزدهم آبان‌ماه به میزبانی کشور پاکستان در اسلام‌آباد ادامه دارد.

در روز اول رقابت‌های بین‌المللی پاکستان، دانیال بزرگی نماینده وزن ۷۴- کیلوگرم کشورمان ابتدا با احمد بهلول از امارات و نایب‌قهرمان بازی‌های همبستگی کشورهای‌اسلامی روبه‌رو شد و دو بر صفر در راند شماری به برتری رسید. بزرگی در ادامه مختار نصیر از کشور مصر را شکست داد و راهی دیدار فینال شد.

بزرگی در فینال تمام ایرانی برابر سیدامید حسینی در دو راند به برتری رسید و مدال طلای این وزن را از آن خود کرد و ۲۰ امتیاز حاصل از این تورنمنت را کسب کرد.

گفتنی است روز دوم نیز مسابقات اوزان ۵۴-، ۶۳- و ۸۰- کیلوگرم برقرار است و فرزان عاشورزاده و حسن بشیری به مصاف با رقبا می‌روند. جمعه و در روز پایانی مسابقات نیز آرمین هادی پور در وزن ۵۸- کیلوگرم و محمدصادق دهقانی در وزن ۶۸- کیلوگرم با رقبا مبارزه خواهند کرد.

به گزارش ایمنا، هدایت تیم‌ملی در این رویداد برعهده مجید افلاکی است؛ جلال خدامی به‌عنوان مربی وی را همراهی می‌کند و همچنین تورج خوشروزی نیز سرپرست تیم‌ملی است.

کد خبر 616602

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.