پیشرفت ۷۵ درصدی احداث خیابان شهید احمدی

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان گفت: عملیات عمرانی احداث فاز دوم خیابان شهید احمدی به مساحت ۳۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع با طول ۹۰۰ متر و عرض ۳۶ متر و هشت هزار متر مربع پیاده‌رو با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.

علی‌اصغر شاطوری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به احداث خیابان شهید احمدی، اظهار کرد: احداث خیابان شهید احمدی حدفاصل میدان حج تا بلوار بعثت طبق مصوبات طرح تفصیلی شهر اصفهان از سال ۱۳۹۲ در دستور کار منطقه هفت شهرداری قرار دارد.

وی افزود: یکی از مطالبات و درخواست عموم شهروندان، تکمیل خیابان شهید احمدی و اتصال به بلوار بعثت است که توافق نکردن تعدادی از مالکان پلاک‌های در مسیر پروژه، موجب تأخیر در احداث فاز دو این خیابان شده است.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی این پروژه، تصریح کرد: عملیات عمرانی احداث فاز دوم خیابان شهید احمدی به مساحت ۳۲ هزار و ۴۰۰ مترمربع با طول ۹۰۰ متر و عرض ۳۶ متر و هشت هزار متر مربع پیاده‌رو با اعتباری بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال در حال اجرا است.

شاطوری تصریح کرد: عملیات عمرانی فاز دوم خیابان شهید احمدی با ۱۶ هزار متر مکعب خاکبرداری، شش هزار مترمکعب خاکریزی و ۲۷ هزار متر مربع آسفالت خیابان و پیاده‌رو و حفر چاه آب‌های سطحی انجام می‌شود.

کد خبر 610152

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.