برنامه‌های زاهدی‌وفا پذیرفته شد/ برای شرکت‌های زیان‌ده شستا برنامه ارائه می‌شود

اشتغال و کارآفرینی، هوشمندسازی فعالیت‌های اشتغال‌زا، توسعه ظرفیت مشاغل خاص، توزیع عادلانه منابع سرمایه‌گذاری در استان‌ها، توسعه آموزش فنی و حرفه‌ای، ایجاد برنامه برای شرکت‌های زیان‌ده وابسته به شستا، تأمین حداقل حقوق برای اقشار ضعیف جامعه از جمله مواردی بود که زاهدی‌وفا به آن پرداخت.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حسن لطفی در تشریح جلسه امروز _یکشنبه، دهم مهرماه_ کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اعضای کمیسیون اجتماعی امروز جلسه چهار ساعته‌ای (۲ تا ۴ عصر) برای بررسی برنامه‌های وزیر پیشنهادی داشتند.

وی افزود: اعضای کمیسیون اجتماعی توضیحاتی را از محمدهادی زاهدی وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواسته بودند که با اکثریت آرا برنامه‌های ایشان مورد تأیید قرار گرفت و کمیسیون موافقت خود را اعلام کرد.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال تهیه گزارشی هستیم که در جلسه علنی روز سه شنبه قرائت خواهد شد.

همچنین ابوالفضل عمویی درباره جزئیات نشست فراکسیون انقلاب اسلامی با محمدهادی زاهدی‌وفا وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خبرنگاران اظهار کرد: در این نشست نمایندگان درباره برنامه‌های وزیر پیشنهادی کار سوالات خود را مطرح کردند و زاهدی‌وفا نیز برنامه‌های خود را درباره چگونگی اصلاح روابط کار، اصلاح حقوق و دستمزد و عملکرد نهادهایی مانند سازمان تأمین اجتماعی را مطرح کرد.

وی افزود: زاهدی‌وفا درباره چگونگی تأسیس شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی پیشنهادهایی را ارائه داد تا عملکرد سازمان تأمین اجتماعی ارتقا یابد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیگر برنامه‌های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به مجلس ارائه شده است، خاطرنشان کرد: اشتغال و کارآفرینی، هوشمندسازی فعالیت‌های اشتغال‌زا، توسعه ظرفیت مشاغل خاص، توزیع عادلانه منابع سرمایه‌گذاری در استان‌ها، توسعه آموزش فنی و حرفه‌ای، ایجاد برنامه برای شرکت‌های زیان‌ده وابسته به شستا، تأمین حداقل حقوق برای اقشار ضعیف جامعه و انجام سیاستگذاری‌های اشتغال در این وزارتخانه از جمله مواردی بود که وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به آن پرداخت.

عمویی خاطرنشان کرد: جمع‌بندی این فراکسیون درباره رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی به زودی اعلام خواهد شد.

کد خبر 609318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.