شکست دختران هندبالیست سپاهان در آسیا

تیم هندبال بانوان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در نخستین دیدار مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های هندبال بانوان آسیا، مقابل تیم اس کی سوگرگلیدرز، نماینده کره جنوبی شکست خورد.

به گزارش ایمنا، در نخستین دیدار مسابقات قهرمانی جام باشگاه‌های هندبال بانوان آسیا روز _شنبه نهم مهرماه_ به میزبانی آلماتی پایتخت قزاقستان، تیم هندبال بانوان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نخستین دیدار خود مقابل تیم اس کی سوگرگلیدرز کره جنوبی، با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ مغلوب حریف خود شد.

دختران هندبالیست طلایی‌پوش سپاهان، در یک بازی سخت و نفس‌گیر مقابل نماینده کره سعی داشتند با تمام توان نتیجه را به سود خود به اتمام برسانند، اما تلاش آن‌ها نتیجه نداشت.

در نیمه نخست بازی، شاگردان مونتسرات پوچه دیاز توانستند اولین گل این دیدار را به ثمر برسانند و برابر حریف خود پیش روند در نهایت نیمه اول با نتیجه ۱۹ بر ۱۵ به پایان رسید.

در ادامه نیمه دوم، تیم هندبال بانوان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، در مقایسه با نیمه اول با روحیه جنگنده ظاهر شد اما در پایان با وجود تلاش‌های فراوان، طلایی‌پوشان نتوانستند حریف رقیب خود شوند و زمین مسابقات را با نتیجه ۳۴ بر ۲۲ ترک کردند.

کد خبر 608980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.