دریادار تنگسیری: مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: کمربندها را محکم ببندیم و برای تحقق تمدن نوین اسلامی با صلابت پشت سر رهبر عزیز انقلاب اسلامی گام برداریم و با توکل بر خداوند متعال مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سپاه نیوز، دریادار سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری، در گردهمایی رزمندگان دفاع مقدس در شهرستان هندیجان خوزستان اظهار کرد: افتخار می‌کنم در جمع دوستانی حضور یافتم که دوران جوانی را کنار آنها بودم، شما کسانی هستید که شاخص مسیر حرکت رو به جلوی آنان متکی به خون جوانان غیور و شهیدی است که تا آخرین لحظه نفس شان در میدان عمل دفاع مقدس بیاد امام بودند و در مسیر امام استقامت کردند.

تنگسیری گفت: امروز ما با توکل بر خداوند متعال مقابل توطئه دشمن کوتاه نخواهیم آمد، اگر یک قدم در مقابل دشمن عقب نشینی کنیم، یعنی در حق شهدا کوتاهی کرده‌ایم و ما را نمی‌بخشند همه ما در برابر خون شهدا مسئول هستیم، باید کمربند ها را محکم ببندیم و در مسیر گام دوم انقلاب برای تحقق تمدن نوین اسلامی همراه و همگام با مکتب شهید سلیمانی، سرباز خوبی برای ولایت باشیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به شناخت راهبرد اصلی دشمن در فضای کنونی جامعه افزود: دشمن امروز به دنبال ایجاد تفرقه و انشقاق در جامعه است، می‌خواهد به گونه‌ای وانمود کند که مردم و جوانان ما نا امید شوند، زهی خیال باطل! دشمنان ما نمی‌دانند مردم نجیب و ولایتمدار و جوانان با همت و علم پژوه ما همان گونه که در دفاع مقدس جانانه سختی‌ها را تحمل و با صلابت ایستادگی نمودند امروز نیز با بصیرت و دشمن شناسی، اهداف پلید دشمن را بیشتر از همیشه دانسته و می‌دانند دشمن در روزهای آخر عمر استکباری می‌خواهد ما را از اقتدار ملی باز دارد پس بر همه ما واجب است در ادامه مسیر شهدا برای تحقق شعار سال (تولید دانش بنیان اشتغال آفرین) که برای ما یک منشور و راهبرد است با حفظ وحدت ملی گام برداریم و خسته نشویم.

وی با اشاره به آیه ۱۶۹ سوره آل عمران و رمز ماندگاری یاد و نام شهدا گفت: یاد و نام شهدا برای همیشه در عالم برای چراغ راه هدایت ما ماندگار است تا ما راه را گم نکنیم، الآن مزار شریف «حاج قاسم» شهید عزیز ما در کرمان، روزانه میزبان هزاران نفر برای زیارت و حاجت روایی است، «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ» بله شهدا زنده‌اند و قطعاً شهید سلیمانی از سردار سلیمانی قوی‌تر و بزرگ‌تر است و آنها برای ما دعا می‌کنند. این پیروزی‌های پی در پی ما بر اثر دعای شهدا و حرکت در مسیر ولایت است.

تنگسیری با گرامیداشت و تکریم یاد و نام حضرت امام خمینی (ره) که ملل مختلف جهان معاصر را بیدار نمود تا خود را بشناسند و از یوغ سلطه استکبار خارج شوند، تصریح کرد: ما همان گونه که در دفاع مقدس از فرماندهی امام عزیز اطاعت می‌کردیم امروز نیز در مسیر و راه امام و در شرایط حساس‌تر نسبت به قبل، باید سرباز شایسته ای برای مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای باشیم و با تبعیت و اطاعت محض از این سلاله پاک رسول الله (ص) خود را به جایگاه عاقبت به خیری نزدیک و با عمل به فرامین و دستوراتش زودتر گام‌های ترقی و پیشرفت را بپیماییم.

کد خبر 608728

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.