اجرای ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه ۱۴۰۱ شهرداری قم

عضو شورای اسلامی شهر قم از تعریف و اجرای ۷۴۰ ردیف بودجه عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم خبر داد و گفت: ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم پیش‌بینی‌ شده که زمان‌بندی اجرای بسیاری از آن‌ها مانند تقاطع نماز و فاز پنج عمار یاسر چند ساله تعریف‌ شده است.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر قم، مجید اخوان با اشاره به لایحه دریافت مصوبه تفریغ بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری قم، اظهار کرد: افزایش ظرفیت پارکینگ عمومی از محل کسر و حذف پارکینگ که از سال ۸۷ در قم عملیاتی شده و در حساب جداگانه‌ای مسدود شده از ابتدا با وقفه و مشکلاتی همراه بوده و به‌خوبی پیش نرفته است.

وی ادامه داد: پیش‌بینی شورای اسلامی شهر قم این بود که دست‌کم ۱۶۰ میلیارد تومان از این محل در سال جاری هزینه احداث پارکینگ شود که اجرای چنین کاری در حال حاضر ممکن نیست و به همین خاطر عملکرد شهرداری در این حوزه نیاز به بهبود دارد.

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: ۷۴۰ ردیف عمرانی در بودجه سال جاری شهرداری قم پیش‌بینی‌شده که زمان‌بندی اجرای بسیاری از آن‌ها مانند تقاطع نماز و فاز پنج عمار یاسر چند ساله تعریف شده است.

کد خبر 608531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.