برای ساماندهی و انتقال صنوف برنامه داریم

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار قم گفت: برای ساماندهی و انتقال صنوف واحدهای صنفی مجاور قبرستان نو، بلوار امیرکبیر و چهارراه غفاری، فرایندهای جدیدی در شهرداری قم در قالب معوض با اراضی دیگر در حال انجام است.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری قم، مهدی اصفهانیان‌مقدم، اظهار کرد: اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری به‌عنوان دبیرخانه ماده ۲۰، مسئولیت اجرایی انتقال مشاغل مزاحم شهری را دنبال می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: مجموعه نیروهای خدمات شهری در طول ایام منتهی به اربعین حسینی علاوه بر خدمات‌رسانی در سطح شهر و قرارگاه مردمی اربعین در مرز مهران و مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا نیز حضور پررنگی داشتند.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهردار قم با اشاره به اغتشاشات اخیر در بعضی محلات شهر، گفت: آسیب و خسارت‌های واردشده به اموال عمومی در قم در مناطق دو، چهار و شش نمایان بود که نیروهای خدمات شهری بلافاصله پس از پایان حوادث نسبت به پاک‌سازی و نظافت شهر اقدام کردند.

وی ادامه داد: برای ساماندهی و انتقال صنوف واحدهای صنفی مجاور قبرستان نو، بلوار امیرکبیر و چهارراه غفاری، فرایندهای جدیدی در شهرداری قم در قالب معوض با اراضی دیگر در حال انجام است.

اصفهانیان‌مقدم تصریح کرد: همچنین شهرک خودرویی نیز به خاطر ارتباط بیشتر واحدهای صنفی این خیابان امکان استقرار در شهرک خودرویی را داراست.

وی اظهار کرد: در حال حاضر زیرساخت و شرایط لازم جهت انتقال واحدهای خدماتی، تعمیرگاهی و نمایشگاهی صنعت خودرو، در شهرک خودرویی قم فراهم‌شده است.

کد خبر 608477

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.