آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۶ مهرماه؛ بدون فوتی و ۸ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدعلی درخشان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _چهارشنبه ششم مهرماه_ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۱ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۸ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست هشت نفر مثبت قطعی شد که سه نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و پنج نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان بودند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد تصریح کرد: اکنون ۲٠ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۱۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

درخشان ادامه داد: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۱۸۶۵ نفر است.

وی اضافه کرد: اکنون هیچ بیماری با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان نیست.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد خاطرنشان کرد: اکنون به لحاظ شیوع بیماری کرونا، شهرستان لردگان در وضعیت آبی، شهرستان کیار در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان‌های استان چهارمحال و بختیاری در وضعیت زرد قرار دارند.

کد خبر 608344

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.