آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۴ مهرماه؛ بدون فوتی و ۳ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا را تشریح کرد.

سیدعلی درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز_ دوشنبه چهارم مهرماه_ اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی و بیمارستانی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۴ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده‌اند، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته نتیجه تست سه نفر مثبت قطعی شد که یک نفر از مراجعه‌کنندگان در بخش سرپایی و دو نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید _۱۹ در مراکز بیمارستانی استان بودند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی شهرکرد، گفت: در حال حاضر ۱٠ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۶ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماری خود هستند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلاء به بیماری کووید _۱۹ در استان گزارش نشد و مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلاء به این بیماری در چهارمحال و بختیاری ۱۸۶۵ نفر است، ادامه داد: اکنون هیچ بیماری با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان نیست.

درخشان اظهار کرد: در حال حاضر به لحاظ شیوع بیماری کرونا، شهرستان لردگان در وضعیت آبی، شهرستان کیار در وضعیت نارنجی و مابقی شهرستان‌های استان چهارمحال و بختیاری در وضعیت زرد قرار دارند.

کد خبر 607976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.