آغاز تلاش تیم‌ها برای جام سی‌وششم والیبال/ مدافع عنوان قهرمانی میزبان نماینده رامسر

هفته نخست لیگ برتر مردان روز چهارشنبه _ششم مهرماه_با شش دیدار پیگیری خواهد شد تا هیجان مهم‌ترین رویداد والیبالی کشور در سال ۱۴۰۱ آغاز شود و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی شاهد تلاش تیم‌ها برای جام سی‌وششم باشند.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سی‎‌وششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران از روز چهارشنبه _ششم مهرماه_ آغاز می‌شود تا این رقابت‌ها نسبت به سال قبل ۲۸ روز زودتر آغاز و از فشردگی مسابقات کاسته شود.

سالن شاهدیه یزد میزبان نخستین دیدار لیگ برتر مردان است و مس رفسنجان که سال قبل در جایگاه پنجم مشترک این مسابقات قرار گرفته بود، به مصاف فولاد سیرجان ایرانیان می‌رود.

فولاد سیرجان دارنده مدال برنز سال ۱۴۰۰ و قهرمان سال ۱۳۹۹ در یزد به دنبال نخستین برد خود در این رقابت‌ها است و باید برای رسیدن به این هدف از سد تیم مس رفسنجان بگذرد.

چهار مسابقه دیگر هفته نخست لیگ برتر مردان در ساعت ۱۶ آغاز می‌شود و پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها با ۲۲ مدال شامل ۱۲ قهرمانی، شش نایب قهرمانی و چهار مدال برنز میهمان گیتی‌پسند اصفهان است.

سایپا همزمان در خانه والیبال تهران از راه‌یاب پذیرایی خواهد کرد و پاس گرگان در سالن امام خمینی (ره) گرگان به مصاف تیم نیان الکترونیک خراسان تیم تازه وارد شده به لیگ برتر خواهد بود.

همچنین لبنیات هراز آمل که هدایت آن را بهروز عطایی سرمربی تیم ملی برعهده دارد، در سالن پیامبر اعظم (ص) میزبان دیگر تیم جدید این رقابت‌ها یعنی ایفا سرام اردکان است.

تیم شهداب یزد مدافع عنوان قهرمانی در آخرین مسابقه هفته نخست لیگ برتر مردان به مصاف هورسان رامسر می‌رود. هورسانی‌ها در دوره قبل در جایگاه دوازدهم قرار گرفتند و امسال برای رتبه بهتری تلاش می‌کنند.

قرار بود شهرداری ارومیه در آخرین مسابقه هفته نخست لیگ برتر، میزبان همنام گنبدی خود باشد که این دیدار به تعویق افتاد و زمان برگزاری آن متعاقباً از سوی سازمان لیگ اعلام خواهد شد.

دیدارهای هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود.

برنامه کامل هفته نخست لیگ برتر مردان سال ۱۴۰۱ به قرار زیر است:

یزد، سالن شاهدیه، ساعت ۱۵

مس رفسنجان – فولاد سیرجان ایرانیان

گرگان، سالن امام خمینی (ره)، ساعت ۱۶

پاس گرگان – نیان الکترونیک خراسان

تهران، خانه والیبال، ساعت ۱۶

سایپا تهران – راه‌یاب ملل مریوان

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۶

لبنیات هراز آمل – ایفا سرام اردکان

اصفهان، سالن مخابرات، ساعت ۱۶

گیتی پسند اصفهان – پیکان تهران

یزد، سالن شاهدیه، ساعت ۱۷:۳۰

شهداب یزد – هورسان رامسر

کد خبر 607885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.