آریزونا میزبان حدود ۱۴ هزار شارژر خودروهای برقی جدید

شهر آریزونای آمریکا قرار است میزبان حدود ۱۴ هزار شارژر خودروی برقی باشد. در حال حاضر این شهر دارای بیش از ۴۰ هزار وسیله نقلیه الکتریکی است.

به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، بر اساس گزارش ژوئن ۲۰۲۲ وزارت انرژی ایالات متحده آمریکا، آریزونا بیش از ۴۰ هزار خودروی الکتریکی ثبت شده دارد. این تعداد بالای خودرو، مسئولان را بر آن داشته است که تعداد ۱۳ هزار و ۹۸۰ شارژر جدید را به شهر اضافه کنند. نصب ایستگاه‌های جدید در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ توسط توسعه‌دهنده موسوم به S۳ Biotech آغاز خواهد شد که در حال حاضر نیز مشغول گسترش چندین سایت در آریزونا با تمرکز بر ایجاد امکانات شهری هوشمند، از جمله پردیس جدید پزشکی پیشرفته در منطقه ماریکوپا است.

وجود شارژرهای بیشتر در شهر به کاهش اضطراب رانندگان کمک می‌کند چراکه اغلب آن‌ها نگران اتمام شارژ پیش از رسیدن به ایستگاه‌ها هستند. نصب شارژهای بیشتر، ساکنان را تشویق می‌کند تا با خودروهای برقی رانندگی کنند. همین امر نیز باعث سلامتی طولانی‌مدت ساکنان و در نهایت صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود.

آریزونا میزبان حدود ۱۴ هزار شارژر خودروهای برقی جدید

امکانات نسل بعدی نظیر مواردی که توسط S۳ Biotech در حال توسعه است، مشاغل و کارمندانی را که قصد دارند به سمت نیروهای تجدیدپذیر نظیر برق بروند، به مناطق هوشمند جذب می‌کند و وجود شارژرها در محل باعث می‌شود که پردیس‌هایی با امکانات بیشتر، مکان‌های بسیار جذابی برای کار باشند.

با ورود بیش از شش هزار شارژر خودروهای برقی به فلوریدا و ۱۳ هزار و ۹۸۰ شارژر در آریزونا، نزدیک به ۲۰ هزار ایستگاه در ۱۲ الی ۱۸ ماه آینده مستقر خواهد شد که منافع بسیاری را برای شهروندان این دو شهر به ارمغان می‌آورد.

کاهش آلودگی هوا، حفظ محیط زیست، صرفه‌جویی در هزینه سوخت و تأمین سلامت شهروندان از مزایای استفاده از خودروهای برقی است.

کد خبر 607727

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.