خدمات‌رسانی پلیس تا پایان بازگشت زائران اربعین

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی با اشاره به بازگشت زائران اربعین حسینی از این سفر معنوی، گفت: پلیس تا پایان بازگشت زوار در میدان خدمت به آن‌ها حضور دارد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدعلی نوری نژاد در حاشیه بازدید از پایانه خسروی به مأموریت بزرگ اربعین اشاره و اظهار کرد: در این مأموریت خطیر همه دستگاه‌ها و حتی خود مردم به صورت خودجوش پای کار بودند تا کارها به فضل الهی به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

وی ادامه داد: یکی از دستگاه‌هایی که به صورت شبانه روزی و از همان ابتدا، پای کار آمد پلیس خدمتگزار بود و در این مدت توانست خدمات بسیار خوب و شایسته‌ای به عموم زائران اربعین ارائه کند.

سردار نوری نژاد تصریح کرد: صدور یک میلیون و ۶۰۰ هزار گذرنامه و بیش از ۶۰۰ هزار برگ تردد گذر موقت در کنار تمدید نزدیک به ۴۰۰ هزار گذرنامه از جمله اقداماتی بود که پلیس به زائران برای خروج آن‌ها از مرز و شرکت در مراسم پیاده روی اربعین انجام داد.

وی تأمین امنیت مطلوب زائران از مبدا تا مقصد، هدایت و راهنمایی آن‌ها در طول مسیر، برپایی موکب‌های متعدد و اسکان و پذیرایی زائران را از دیگر اقدامات صورت گرفته پلیس برشمرد و گفت: مجموعه این اقدامات باعث رضایتمندی زوار شد که همین رضایتمندی سند افتخاری برای مجموعه فراجاست.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی در بخش دیگری از سخنانش به فراهم شدن زیرساخت‌های مناسب در پایانه خسروی اشاره کرد و گفت: امسال استقبال از این مرز چه برای خروج و چه ورود بیشتر از سال ۹۸ بود و همین امر نشان می‌دهد شرایط مناسبی فراهم شده است.

سردار نوری نژاد همچنین از اقدامات پلیس کرمانشاه و در رأس این مجموعه سردار جاویدان فرمانده و سردار سلمانی جانشین انتظامی استان در خدمات رسانی گسترده به زائران و حضور میدانی و شبانه روزی آن‌ها قدردانی کرد و گفت: خدمات رسانی پلیس به زوار تا بازگشت آخرین نفر آن‌ها ادامه پیدا می‌کند و همکاران ما در میدان خدمت حاضر خواهند بود.

کد خبر 606186

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.