رسیدگی به ۲۳۷ پیام‌ سامانه ۱۳۷ قزوین

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین از پیگیری و رسیدگی به ۲۳۷ مورد از پیام‌های سامانه ۱۳۷ توسط معاونت خدمات شهری منطقه سه خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری قزوین، علی پوریوسفی با اشاره به عملکرد معاونت خدمات شهری، اظهار کرد: مردادماه امسال با هدف رعایت اصول شهرسازی از ۲۴ مورد ساخت‌وساز بدون پروانه در منطقه سه جلوگیری شد.

وی افزود: در ۱۳۷ نقطه از منطقه سه عملیات لکه‌گیری آسفالت با هدف تردد آسان شهروندان انجام شد که براساس آمارها ۲۷ تن آسفالت در این زمینه استفاده شده است.

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: بررسی شکایات مردمی، صدور اخطاریه کتبی و اخذ تعهد کتبی از متخلفان توسط معاونت خدمات شهری در مردادماه امسال انجام شده است.

پوریوسفی تصریح کرد: ۶۹ مورد اخطاریه کتبی در خصوص رفع سد معبر اصناف در منطقه سه صادر و از ۳۱ دست‌فروش و متخلف ساختمانی طی این مدت تعهد کتبی اخذ شده است.

وی اضافه کرد: ۵۵ مورد رفع سد معبر و تخلف ساختمانی، جمع‌آوری هفت دستگاه خودرو و ۲۰ مورد از بساط دست‌فروشان از دیگر اقدامات معاونت خدمات شهری منطقه سه به شمار می‌رود.

سرپرست منطقه سه شهرداری قزوین افزود: ۲۳۷ مورد از پیام‌های سامانه ۱۳۷ توسط معاونت خدمات شهری منطقه سه پیگیری و رسیدگی لازم در این خصوص انجام شد.

کد خبر 605217

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.