مالک چلسی دلیل اصلی اخراج توخل را فاش کرد!

تاد بولی مالک چلسی درباره دلیل اخراج توماس توخل صحبت کرد و گفت که این موضوع به چشم‌انداز بلندمدت باشگاه مربوط می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تاد بولی مالک چلسی درباره دلیل اخراج «توماس توخل» صحبت کرد و گفت که این موضوع به چشم‌انداز بلندمدت باشگاه مربوط می‌شود.

بولی گفت: باخت به دینامو زاگرب سرنوشت توخل را رقم نزد، زیرا گروه مالکیت چلسی بیشتر به چشم‌انداز کلان باشگاه توجه داشت.

بوهلی، روز گذشته در جریان یک کنفرانس در نیویورک اظهار کرد: «وقتی یک کسب‌وکار را به دست می‌گیرید، باید مطمئن شوید که با افرادی که کسب‌وکار را اداره می‌کنند، همسو هستید. توخل فردی فوق‌العاده با استعداد است و موفقیت‌های بزرگی در چلسی داشت، اما چشم‌انداز ما برای باشگاه این بود که مربی‌ای پیدا کنیم که واقعاً بخواهد با ما همکاری کند. فکر می‌کنم کارهای زیادی در چلسی برای انجام شدن وجود دارد.

او ادامه داد: «فقط مطمئن نبودیم که توماس آن را همان طور که ما دیدیم، ببیند. هیچ‌کس درست یا نادرست نیست، ما فقط دیدگاه مشابهی برای آینده نداشتیم.»

بولی ظاهراً آن خصلت را در پاتر پیدا کرده است که پس از ظهور به عنوان یکی از مربیان برتر فوتبال انگلیس در دوران حضورش در برایتون، استخدام شد. توخل دقیقاً ۱۰۰ بازی را در چلسی مربیگری کرد که ۶۰ بازی را برد و تنها ۱۶ بازی را باخت. چلسی قرار است این هفته در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف سالزبورگ اتریش برود که اولین بازی پاتر به عنوان سرمربی خواهد بود.

کد خبر 605193

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.