پروژه زیرگذر شهید سلیمانی کاشان تکمیل می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به معضلات پروژه زیرگذر شهید سلیمانی، گفت: ابرپروژه زیرگذر شهید سردار سلیمانی کاشان با مشکلات بسیاری روبه‌رو بود که توسط شهرداری رفع شد و به ایستگاه پایانی نزدیک است.

علی هاشمی‌طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به معضلات پروژه زیرگذر شهید سلیمانی، اظهار کرد: ابرپروژه زیرگذر شهید سردار سلیمانی کاشان با مشکلات بسیاری روبه‌رو بود که توسط شهرداری رفع شد و به ایستگاه پایانی نزدیک است.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه جهت کاهش ترافیک لازم بود و وجود این گونه زیرگذرها چهره زیباتری به شهر ارائه می‌دهد و در روان‌سازی ترافیک نیز مؤثر است، ادامه داد: ابرپروژه زیرگذر شهید سردار سلیمانی از سال ۹۸ آغاز شده و در زمان مدیریت شهری جدید با رفع بسیاری از موانع شتاب گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر کاشان با اشاره به موانع بسیار در پروژه زیرگذر شهید سلیمانی، تصریح کرد: در حال حاضر این پروژه سنگین رو به اتمام و به ایستگاه پایانی خود نزدیک شده است، اما بدهی ۲۵۰ میلیارد تومانی شرکت ریسندگی کاشان به تأمین اجتماعی سنگ بزرگی بوده که مانع از بهره‌برداری این پروژه مهم شده است.

وی در خصوص تلاش مدیریت شهری جهت رفع معضلات ابرپروژه زیرگذر شهید سلیمانی کاشان، تاکید کرد: حدود ۸۸ قطعه زمینی که در دوره قبلی مدیریت شهری به پیمانکاران این پروژه تحویل داده شده در توقیف تأمین اجتماعی بوده و رسیدن این پروژه را به ایستگاه پایانی دشوار کرده است، لذا با پیگیری‌های بسیار این مشکل را رفع کردیم تا روند تکمیل پروژه تسهیل شود و هرچه سریع‌تر بتوان از آن در راستای کاهش ترافیک شهر کاشان بهره‌برداری کرد.

هاشمی‌طاهری خاطرنشان کرد: تأمین اجتماعی استان اصفهان در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ به شرکت نساجی کاشان اعلام کرد که اگر تا پایان خردادماه ۵۰ میلیارد تومان از بدهی خود را تسویه کند، مشمول بخشودگی جرایم که حدود ۲۰۰ میلیارد تومان است، می‌شود، اما این شرکت با تسویه نکردن مبلغ بدهی خود در اجرای این پروژه و بهره‌برداری از آن اخلال ایجاد کرده است.

کد خبر 604936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.