تداوم هوای ناسالم در اصفهان/ ایستگاه کاوه و انقلاب در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز سه‌شنبه_ بیست‌ودوم شهریورماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۱۳ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وضعیت هوای اصفهان امروز _سه‌شنبه بیست‌ودوم شهریورماه_ به شرح زیر است:

امروز ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه انقلاب با شاخص ۱۵۵، کاوه با شاخص ۱۵۸ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۱۸، استانداری اصفهان با شاخص ۱۰۶ و پروین با شاخص ۱۱۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های رودکی با شاخص ۸۵، رهنان با شاخص ۸۱ و میرزاطاهر با شاخص ۸۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های باهنر، فرشادی، فیض، خرازی، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه، مبارکه فعال نیست.

درحال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۶۳ و سجزی با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 604751

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.