هوای اصفهان با ۹ ایستگاه خاموش سالم است/ایستگاه انقلاب در وضعیت نارنجی

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز شنبه_ ۱۹ شهریورماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه انقلاب با شاخص ۱۱۰ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۹۶، استانداری اصفهان با شاخص ۹۷، پروین با شاخص ۶۸، رهنان با شاخص ۸۵، کاوه با شاخص ۹۲ و میرزاطاهر با شاخص ۶۶ و و پروین با شاخص ۶۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های رودکی، باهنر، فرشادی، فیض، خرازی، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و سجزی فعال نیست.

درحال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر و مبارکه است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۵۹ و مبارکه با شاخص ۷۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 603836

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.