جریمه‌نقدی برای گیتی‌پسند و گهرزمین

کمیته‌انضباطی رای خود را در خصوص پرونده دیدار فوتسال دو تیم گیتی‌پسند و گهرزمین سیرجان در چارچوب لیگ‌برتر صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم‌های فوتسال گیتی‌پسند اصفهان و گهرزمین سیرجان در چارچوب هفته هشتم رقابت‌های لیگ‌برتر فوتسال مقابل یکدیگر قرار گرفتند؛ این دیدار که با برتری ۸ بر ۴ گیتی‌پسندی‌ها مقابل گهرزمین همراه بود حواشی بسیاری با خود به‌دنبال داشت.

بر همین اساس کمیته‌انضباطی با ورود به آن، رای دیدار پر حاشیه را صادر کرد که در ادامه به‌آن اشاره شده است؛

دیدار فوتسال دو تیم گیتی‌پسند و گهرزمین سیرجان روز یکم شهریورماه برگزار و از سوی مجتبی مزروعی، آنالیزور تیم گیتی‌پسند تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی در قبال داور مسابقه رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه‌نقدی محکوم شد.

با توجه تخلفات حسین افضلی، سرمربی تیم گهرزمین سیرجان مبنی بر رفتار غیرورزشی که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد، وی به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰۰ میلیون‌ریال جریمه‌نقدی پرداخت کند.

تیم گیتی‌پسند اصفهان به دلیل داشتن سه بازیکن اخطاری و تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب بطری‌آب و فحاشی به داوران مسابقه، به پرداخت ۲۵۰ میلیون‌ریال جریمه‌نقدی محکوم شد.

تیم گهر زمین سیرجان به دلیل داشتن ۶ بازیکن اخطاری و پرتاب بطری آب از سوی تماشاگران این تیم که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد، باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کد خبر 603634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.