ابلاغ اخطاریه به میوه‌فروشان ورودی آرامستان قزوین

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین گفت: جمع‌آوری و ساماندهی میوه‌فروش‌های ورودی آرامستان بهشت فاطمه جهت کاهش ترافیک و جلوگیری از بروز خطرات احتمالی انجام شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری قزوین، اصغر الهیاری اظهار کرد: طبق قانون، سد معابر عمومی و اشغال پیاده‌روها و استفاده غیرمجاز آنها برای کسب یا هر عنوان دیگری ممنوع است و شهرداری مکلف است از آن جلوگیری و در رفع موانع موجود و آزاد کردن معابر و اماکن به وسیله مأموران خود راسا اقدام کند.

وی افزود: بازارچه‌هایی در سطح شهر با عنوان بازار میوه و تره‌بار جهت ساماندهی این افراد در نظر گرفته شده است تا آنان به صورت منظم و قانونمند مشغول به کار شوند و از ترافیک و خطرات احتمالی جلوگیری شود.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: سازمان ساماندهی مشاغل شهری در نظر دارد علاوه بر بازارچه‌های محلی، پس از مکان‌یابی و کسب نظر کارشناسی از سازمان ترافیک و پلیس راهور، تعدادی غرفه در سطح شهر احداث کند تا علاوه بر ساماندهی و زیباسازی منظر شهری تردد در معابر نیز به سهولت و ایمن انجام شود.

کد خبر 603555

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.