واکنش سرمربی پورتو به اخراج و تمارض طارمی

سرخیو کونسیسائو، پس از پایان بازی درخصوص اخراج مهدی طارمی صحبت کرد.

به گزارش ایمنا، شب گذشته در چارچوب هفته اول لیگ قهرمانان اروپا، پورتو مقابل اتلتیکو در دقایق پایانی نتیجه را واگذار کرد تا انتقادات نسبت به مهدی طارمی افزایش پیدا کند.

مهاجم کشورمان در دقیقه ۸۱ با دریافت کارت زرد دوم به دلیل تمارض از زمین مسابقه اخراج شد تا در دقایق پایانی تیمش را ۱۰ نفره کند.

«کونسیسائو» نسبت به اخراج و تمارض طارمی صحبت کرد و گفت: هنوز تصاویر مربوط به اخراج طارمی را ندیدم. این اولین بار هم نیست که چنین اتفاقی رخ داده است. ما سومین تیم در اروپا با بیشترین بازی در لیگ قهرمانان اروپا هستیم ولی شما وزن این موضوع بزرگ را حس نمی‌کنید. مخصوصاً در پرتغال اصلاً به آن توجه نمی‌شود. همه سعی دارند تیم پورتو را خُرد کنند و به انتقاد از این تیم بپردازند و هیچکس نمی‌خواهد در خصوص عملکرد خوبِ تیم حرف بزند. همه از طارمی و اعداد صحبت می‌کنند. ما دو بر یک باختیم و این نتیجه اصلاً منصفانه نیست.

وی ادامه داد: نمی‌خواهم به کاری که کردیم، ارزش بدهم. من چهار و پنج بازیکن از تیم ب در ترکیب داشتم. سه بازیکن داشتم که برای اولین بار در این رقابت بازی کردند. با این حال وقتی به تیم حریف نگاه می‌کنیم، بازیکنانی را می‌بینیم که به مدت ۷-۸ و ۱۰ سال در این رقابت بازی کردند. من می‌دانم که در کشور کوچک پرتغال ما همه به جای اینکه از چیزهای خوب بگویند، از چیزهایی می‌گویند که برایشان مناسب است مثل طارمی و شکستی که پورتو به دست آورد.

منبع: فارس

کد خبر 603490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.