هوای اصفهان با ۱۱ ایستگاه خاموش ناسالم ثبت شد/احمدآباد و پروین در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۴۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه هفدهم شهریورماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۴۷ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۵۴ و پروین با شاخص ۱۴۴ در وضعیت ناسالم برای عموم (قرمز) است.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری اصفهان با شاخص ۱۴۴ و رودکی با شاخص ۱۲۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب، رهنان، باهنر، فرشادی، فیض، خرازی، میرزا طاهر، ورزشگاه میثاق، خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و سجزی فعال نیست.

درحال‌حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر و مبارکه است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرارگرفتن روی عدد ۷۸ و مبارکه با شاخص ۸۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 603439

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.