آهنگ اجرای پروژه‌های عمرانی در جای جای شهر شنیده می‌شود

شهردار مبارکه گفت: خداوند متعال را شاکرم که فرصت و نعمت خدمت به شهر مبارکه را به من اعطا کرد و این نوید را به شهروندان می‌دهم که در سال‌جاری بتوانیم در اقصی نقاط این شهر پروژه‌های عمرانی را به بهره‌برداری برسانیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، محمدمهدی احمدی امروز _ سه‌شنبه پانزدهم شهریورماه_ در بازدید نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های عمرانی این شهر اظهار کرد: امروز علیرغم وجود مشکلات مالی در شهرداری، آهنگ اجرای پروژه‌های عمرانی در جای جای مبارکه و محلات مختلف این شهر شنیده می‌شود.

وی افزود: خداوند متعال را شاکرم که فرصت و نعمت خدمت به شهر مبارکه را به من اعطا کرد و این نوید را به شهروندان مبارکه می‌دهم که در سال جاری بتوانیم در اقصی نقاط این شهر پروژه‌های عمرانی را به بهره‌برداری برسانیم.

شهردار مبارکه با قدردانی از نماینده مردم مبارکه برای حمایت‌های ویژه از شهرداری و تشکر از اعضای شورای شهر برای هماهنگی‌های و کمک‌ها ادامه داد: امیدوارم امسال بتوانیم برخی از این پروژه‌های در دست اقدام را به بهره برداری برسانیم.

روند اجرای پروژه‌های شهرداری مایه مباهات است

پروین صالحی، نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی در بازدید از پروژه‌های عمرانی شهرداری مبارکه اظهار کرد: امروز به همراه شهردار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و معاونان شهرداری مبارکه از پروژه‌های در دست احداث و ساماندهی شهرداری بازدیدی انجام شد.

وی ادامه داد: اجرای این پروژه‌ها با وجود اینکه اوضاع شهرداری‌ها از لحاظ بودجه‌ای و مالی مناسب نیست، جای مباهات بسیار زیادی دارد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات بسیار خوبی در شهرداری مبارکه با اتکاء به توان نیروهای داخلی و نیروهای امانی در جای جای شهر مبارکه و محلات مختلف این شهر انجام شده و این شهر را به کارگاه تبدیل کرده است.

صالحی با خدا قوت به نیروهای خدوم و پرتلاش شهرداری مبارکه، اضافه کرد: پروژه خیابان ۲۲ بهمن مبارکه با استفاده از ماشین آلات و دستگاه‌ها در حال انجام است که امیدواریم این مسیر تا شش ماه آینده بازگشایی شود.

صالحی افزود: همچنین در این مدت در زمینه تملکات مسیر خیابان حمزه بابایی توافقاتی در شهرداری انجام شده که امیدواریم در آینده نه چندان دور این مسیر هم بازگشایی شود.

اتوبوس‌های قدیمی به صورت امانی در حال بازسازی است

وی با اشاره به بازدید از روند ساخت ورزشگاه شیخ آباد و سرارود خاطرنشان کرد: روند ساخت ورزشگاه شیخ آباد و سرارود بخوبی در حال انجام است و خانه فرهنگ محمدیه نیز با همت یکی از خیرین شهر و همکاری منسجم شهرداری در حال انجام است.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بازدید از تقاطع غیر همسطح وحدت و پل در حال ساخت این منطقه، اظهار کرد: همه این پروژه‌ها نشان از همت والای شهرداری شورای شهر و مجموعه مدیریت شهری مبارکه و پرسنل خدوم شهرداری مبارکه دارد.

وی ادامه داد: اتوبوس‌های قدیمی با همت و تجربه نیروها به طور امانی در حال بازسازی است که جای خوشحالی بسیار دارد.

صالحی تاکید کرد: شهردار جوان شهر مبارکه، با حضور خود همت، انگیزه و جرقه‌ای برای کار و تلاش مضاعف بین پرسنل شهرداری زده که جای تقدیر و تشکر دارد و همه شهروندان برای این مجموعه آرزوی موفقیت می‌کنند.

وی گفت: به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی هر گونه حمایتی را در حد توان از مجموعه شهرداری و شورای شهر مبارکه به عمل خواهم آورد و به عنوان یک خواهر در کنار مردم مبارکه هستم.

اجرای پروژه‌های عمرانی با سرعت در حال انجام است

عبدالله وکیلی، رئیس شورای اسلامی شهر مبارکه هم در این بازدید اظهار کرد: پروژه‌های در دست اجرای شهرداری مبارکه نویدی برای همه شهروندان است.

وی با اشاره به بازدید از پروژه خیابان ۲۲ بهمن افزود: امروز به همراه نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی و شهردار و معاونان شهردار مبارکه از پروژه‌های در حال انجام بازدیدی به عمل آوردیم که بحمدالله کارها با سرعت در حال انجام است.

کد خبر 602965

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.