هوای اصفهان برای گروه‌های حساس ناسالم/۶ ایستگاه در وضعیت قرمز

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۳۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _دوشنبه هفتم شهریورماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۱۳۸ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) ثبت شده است.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب با شاخص ۱۹۶، باهنر با شاخص ۱۶۲ و جی با شاخص ۱۶۹، فرشادی با شاخص ۱۵۶، فیض با شاخص ۱۵۲، کاوه با شاخص ۱۶۰ در وضعیت هوای ناسالم برای عموم (قرمز) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۱۳۷، پروین با شاخص ۱۲۶، رودکی با شاخص ۱۲۴، رهنان با شاخص ۱۰۲، در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های میرزاطاهر با شاخص ۷۶ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۹۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) است.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های استانداری اصفهان، خواجو، باغ غدیر و دانشگاه فعال نیست.

درحال‌حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر، سجزی و مبارکه است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۵۸ و سجزی با شاخص ۶۷ و مبارکه با شاخص ۵۴ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 600586

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.