۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
سرمربی استقلال اخراج می‌شود؟

رضا کرمانشاهی معتقد است سیدرضا مهدوی قضاوت خوبی در بازی استقلال و ملوان داشت.

به گزارش ایمنا، روز گذشته _پنجشنبه بیست و هفتم مردادماه_ تیم‌های استقلال و ملوان به مصاف هم رفتند که در نهایت آبی‌پوشان تهرانی موفق شدند با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست دهند.

رضا کرمانشاهی درباره قضاوت تیم داوری این مسابقه اظهار کرد: قضاوت مهدوی و تیم‌داوری خوب بود و آن‌ها روی بازی مسلط بودند. دوندگی تیم داوری عالی و همه نزدیک به صحنه بودند. تمام گل‌ها سالم بود و مشکلی داوری نداشت. پنالتی هم روی مهدی قایدی به درستی اعلام شد. مدافع حریف بی‌احتیاطی کرد و مانع حرکت مهاجم آبی پوش شد. کمک داورها عملکرد خوبی داشتند.

کرمانشاهی در ادامه گفت: متأسفانه یک صحنه از سرمربی استقلال دیدیم که وی مستحق دریافت کارت قرمز بود. داور چهارم باید این صحنه را می‌دید و به داور بازی گزارش می‌کرد. حالا که کمیته انضباطی فیلم این صحنه را بازبینی کرده، می‌تواند سرمربی استقلال را حداقل یک جلسه محروم کند چون رفتار مناسبی نداشت. در کل داوری مسابقه خوبی بود و تیم داوری نمره خوبی می‌گیرند.

رضا کرمانشاهی با انتقاد از کمیته انضباطی گفت: پس از پایان هفته نخست، هر سرمربی و بازیکنی به خودش اجازه داد به تیم داوری حمله کند. یکی گفت من این داور را نمی‌خواهم، دیگری گفت این داور خیلی ضعیف بوده است. حتی سه، چهار بازیکن هم درباره داوری حرف زدند. متأسفانه کمیته انضباطی مثل همه سال‌ها به‌روز نیست؛ بازی‌ها و سایت‌ها را نگاه نمی‌کنند و منتظر گزارش داور می‌مانند. داور که نمی‌تواند گزارش کند بگوید سرمربی فلان تیم علیه من مصاحبه کرده است. این چه بهانه‌ای است؟ افراد کمیته انضباطی باید تیزبین باشند و بازی‌ها، سایت‌ها و تلویزیون را پیگیری کنند. متأسفانه نه تنها این کار را نمی‌کنند بلکه چند نفر هم آنجا حضور دارند و با تیم‌ها همکاری می‌کنند تا مبادا کسی محروم شود!

منبع: خبر ورزشی
کد خبر 597779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.