واریزی جدید به حساب بازنشستگان صندوق ذخیره فرهنگیان+جزئیات

عضو هیئت مدیره مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز مبلغ ۲۰۵ میلیارد و ۲۴۱ میلیون ریال به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم خرداد تا اول تیرماه ۱۴۰۱ به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از صندوق ذخیره فرهنگیان، حمید باقرنژاد اظهار کرد: مبلغ مذکور شامل واریزی عضو، واریزی سهم تعهدات دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که به حساب ۱۳۰۱ نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده‌اند، واریز شده است.

وی با تاکید بر حفظ کرامت اعضای مؤسسه، افزود: پرداخت سهم‌الشرکه اعضای مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یک ماه پس از بازنشستگی و دریافت اطلاعات به حساب آن‌ها واریز شده است در حالی که قبلاً حدود سه ماه طول می‌کشید.

معاون مالی و سرمایه انسانی صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه درحال‌حاضر حدود ۸۱ درصد از فرهنگیان عضو مؤسسه هستند، تاکید کرد: سایر فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق نشده‌اند می‌توانند در اسرع وقت نسبت به عضویت در مؤسسه اقدام کنند تا از خدمات و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی بهره‌مند شوند.

وی افزود: اعضای صندوق که به‌زودی بازنشستگی می‌شوند، می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی مؤسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به تکمیل فرم ادامه عضویت اقدام کنند تا ضمن برخورداری از مزایای طرح استمرار، همچنان از سودآوری مؤسسه در سال‌های آینده برخوردار شوند.

باقرنژاد از واریز سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته مؤسسه در کمتر از یک ماه خبر داد و گفت: در راستای انتظارات بحق اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان شاهد تغییرات و اتفاقات مثبتی در فرایند پرداخت سهم الشرکه اعضای بازنشسته هستیم که به تدریج اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به تشکیل واحد مدیریت امور اعضا در مؤسسه، افزود: به دنبال تقویت زیرساخت‌ها و سیستم اعضای مؤسسه، سود سال مالی مربوط به دوره ۲۷ (از مهر ۱۳۹۹ لغایت شهریورماه ۱۴۰۰) دو ماه زودتر از سال‌های قبل و تنها دو هفته پس از برگزاری مجمع پرداخت و موجب رضایت و خشنودی اعضای بازنشسته شد.

معاون مالی و سرمایه انسانی صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته، اولین وجوهی است که پس از بازنشستگی به حساب فرهنگیان بازنشسته عضو مؤسسه واریز می‌شود، بنابراین تلاش کردیم که زمان این واریزی از دو ماه به کمتر از یک ماه پس از دریافت اطلاعات کاهش یابد.

باقرنژاد، تسریع در زمان واریزی‌ها را نتیجه درایت، نگاه و دغدغه تیم مدیریت فعلی مؤسسه نسبت به خواسته‌ها و انتظارات فرهنگیان عضو دانست و تاکید کرد: در آینده نزدیک، برنامه‌های راهبردی در راستای اهداف مؤسسه و در جهت تکریم و رضایت‌مندی هر چه بیشتر اعضا را عملیاتی می‌کنند.

کد خبر 597230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.