ماجرای سرقت از خانه‌ دارای فرزندان معلول چه بود؟

درپی سرقت از منزل خانواده‌ای با فرزندان معلول در شهرستان عباس‌آباد، سارق پس از ورود به منزل، به یکی از معلولان حمله و به او آسیب وارد کرده است.

به گزارش ایمنا، عصر روز _سه‌شنبه بیست‌وپنجم مردادماه_ خبری در فضای مجازی استان مازندران و کشور به سرعت پربازدید شد که حکایت از سرقتی در شهرستان عباس‌آباد می‌داد که در آن خانواده‌ای با فرزندان معلول زندگی می‌کردند. در بخشی از متن خبر آمده بود که سارق پس از ورود به منزل به یکی از معلولان حمله کرده و باعث آسیب به او شده است.

درپی انتشار خبر سرقت از یک منزل و خانواده با فرزندان معلول در عباس‌آباد، «مسلم قبادیان» سرپرست فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: با توجه به انعکاس این خبر در فضای مجازی، مجموعه دستگاه‌های مرتبط شهرستان اعم از فرمانداری، بهزیستی و شهرداری طی پیگیری‌ها و با توجه به اینکه فرزندان فاقد اوراق هویتی بودند با هماهنگی با دادستانی مقدمات بررسی و اخذ مدارک هویتی فرزندان را فراهم کردند و مقرر شد تا این مهم هرچه سریع‌تر صورت گیرد.

وی با بیان اینکه به کمک خیران ۳۰۰ میلیون تومان کمک هزینه سکونت برای این خانواده مهیا شد، افزود: مقرر شد مکان جدیدی برای استقرار این خانواده که دارای دو فرزند معلول فاقد مدارک هویتی هستند خریداری شود و پس از اخذ مراحل احراز هویت فرزندان، تحت پوشش بهزیستی قرار گیرند.

منبع: ایسنا

کد خبر 597194

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.