تیم ملی والیبال ایران در شروع تورنمنت ها عملکرد خوبی نداشته است

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: در سال‌های گذشته تیم ملی شروع خوبی در تورنمنت‌های رسمی نداشت و مهمترین دلیلش هم عدم انجام بازی‌های تدارکاتی خوب و کافی بود. سعی می‌کنیم کمبودی در این زمینه نداشته باشیم و به مرز آمادگی مطلوب برسیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان آماده می‌کند، بامداد _یکشنبه بیست‌وسوم مردادماه_ ساعت ۱:۴۰ به منظور برگزاری دیدار دوستانه با تیم ملی اوکراین و شرکت در جام واگنر، تهران را به مقصد کراکوف ترک کرد.

بهروز عطایی در رابطه با سفر تیم ملی والیبال کشورمان به لهستان و شرایط آمادگی بازیکنان اظهار کرد: سفری ۱۴ الی ۱۵ ساعته برای رسیدن به لهستان داشتیم، روز گذشته بازیکنان استراحت کردند و طبق برنامه امروز _دوشنبه بیست و چهارم مرداد_ یک جلسه تمرین بدنسازی سبک داشتند تا فشار زیادی به آن‌ها وارد نشود و دچار مصدومیت ناشی از خستگی نشوند.

وی ادامه داد: بعدازظهر امروز هم یک جلسه تمرین توپی خواهیم داشت و سعی می‌کنیم آنچه در طول تمرینات انجام داده بودیم را مرور کنیم تا فردا در دیداری دوستانه به مصاف اوکراین برویم. امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم تا اطلاعات کافی از تیم خودمان به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: دو بازیکن ما به نام محمدجواد معنوی‌نژاد و شهروز همایونفر منش هنوز به جمع ما اضافه نشده‌اند. با اضافه شدن این دو بازیکن شرایط تیم ملی بهتر خواهد شد و می‌توانیم به هماهنگی بیشتری برسیم.

عطایی با اشاره به مسابقات جام واگنر، گفت: حضور در این تورنمنت و برگزاری چند دیدار سطح بالا قطعاً به آمادگی تیم کمک می‌کند. در سال‌های گذشته تیم ملی شروع خوبی در تورنمنت‌های رسمی نداشت و مهمترین دلیلش هم عدم انجام بازی‌های تدارکاتی خوب و کافی بود. سعی می‌کنیم کمبودی در این زمینه نداشته باشیم و به مرز آمادگی مطلوب برسیم. تیم‌های خوبی در این تورنمنت حضور پیدا می‌کنند و ما هم تلاش می‌کنیم خروجی خوبی از این پیکارها بگیریم.

وی در خصوص کسب موفقیت‌های اخیر توسط تیم ملی بانوان و تیم ملی ب ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی، اظهار کرد: خوشحالم که تیم بانوان ایران توانست به مرحله نهایی برسد و به بازیکنان و کادر فنی آن‌ها تبریک می‌گویم. تیم ملی ب ایران هم توانست راهی فینال شود و امیدوارم بازی فینال برای هر دو تیم به خوبی تمام شود و باز هم شاهد خوشحالی مردم باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال اضافه کرد: خوشحالم که مردم همیشه از والیبال حمایت می‌کنند. خوشحالی ایرانی‌ها خواسته قلبی همه ماست و امیدوارم مردم مثل همیشه سربازها و فرزندان خود را دعا کنند تا یک بار دیگر باعث ایجاد نشاط و شادی در کشور شوند.

کد خبر 596759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.