هم‌افزایی قوه قضاییه و وزارت اطلاعات برای مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی

جلسه مسئولان عالی قضایی به ریاست معاون اول قوه قضاییه با حضور وزیر اطلاعات و معاونان به منظور هماهنگی و هم افزایی برای مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی و گروهک‌های تروریستی در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، حجت‌الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب در این جلسه ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام شهادت سیدالشهدا (ع) و یاران باوفای ایشان به ارائه گزارشی از اقدامات مؤثر وزارت اطلاعات پرداخت و با اشاره به یک سالگی آغاز به کار دولت مردمی و انقلابی سیزدهم، اظهار کرد: مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی اولویت نخست وزارت اطلاعات است که تاکنون با هماهنگی و همراهی دستگاه قضائی و جامعه اطلاعاتی، اقدامات مؤثری برای مقابله با رژیم صهیونیستی صورت گرفته است و این اقدامات تهاجمی کماکان در دستور کار وزارت اطلاعات قرار دارد.

وی افزود: وزارت اطلاعات حمایت جدی از اقدامات شجاعانه و برجسته اقتصادی دولت انقلابی و مردمی آیت‌الله رئیسی برای ساماندهی و رفع مشکلات معیشتی مردم را در دستور کار دارد.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مصدق معاون اول قوه قضائیه نیز با قدردانی از اقدامات وزارت اطلاعات در مقابله با اقدامات رژیم صهیونیستی گفت: امروز امنیت جمهوری اسلامی در جهان مثال زدنی است که این مهم مدیون زحمات و تلاش‌های سربازان گمنام آقا امام زمان (عج)، خون شهدا و مدافعان حرم است.

پس از پایان جلسه، مسئولان قضائی از نمایشگاه دستاوردهای وزارت اطلاعات بازدید کردند.

کد خبر 596747

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.