۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
لایروبی انهار سطح شهر سمنان

مدیر منطقه۳ شهرداری سمنان از جمع‌آوری نخاله‌ها و لایروبی انهار سطح منطقه در راستای حفظ محیط‌زیست، زیباسازی سیما و منظر شهر و جلوگیری از آب‌گرفتگی خبر داد.

حمیدرضا قدس در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: عملیات پاک‌سازی و جمع‌آوری خاک و نخاله‌ها از سطح معابر و لایروبی انهار در راستای حفظ محیط‌زیست، زیباسازی سیما و منظر شهر و جلوگیری از آب‌گرفتگی با همکاری و تعامل شهروندان با سامانه ۱۳۷ در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفت.

وی افزود: عملیات پاکسازی و جمع‌آوری خاک و نخاله‌ها و لایروبی انهار و رفع آب‌گرفتگی آبراه‌ها در خیابان شمشاد، میدان مادر، خیابان قندی جنوبی، میدان نگارستان، خیابان گل نرگس، جوی آب آسیاب میدان امام حسن (ع)، ضلع جنوبی بوستان ولیعصر، میدان حضرت ابوالفضل در شهرک جانبازان، مجموعه تفریحی سیمرغ، خیابان پرستار، خیابان جام‌جم، میدان نماز، خیابان شهید لاسجردی، خیابان پامچال و بلوار انقلاب اسلامی انجام شده است.

مدیر منطقه‌سه شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت مشاهده نخاله، مصالح انباشته شده و گرفتگی آب در جوی‌ها و معابر، با مراجعه به شهرداری نواحی و منطقه یا تماس با سامانه ۱۳۷ درخواست خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت به درخواست آنان رسیدگی شود.

کد خبر 596635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.