اتخاذ تصمیمات درست در سفرهای استانی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: شاید برخی از مردم سفرهای رئیس‌جمهور به استان‌ها را نمایشی فرض کنند، اما برای کسانی که در برخی از سفرها، رئیس‌جمهور را همراهی کرده‌اند، تاثیر این بازدیدها در شناخت و لمس مشکلات مردم و اتخاذ تصمیم‌های درست کاملا واضح است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، عیسی زارع‌پور شب گذشته _یکشنبه بیست‌وسوم مردادماه_ در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: «دور نخست سفرهای استانی رئیس‌جمهوری و هیئت دولت هفته گذشته با سفر به استان کرمان پایان یافت و به این ترتیب دولت سیزدهم در طول یک‌سال نخست فعالیت خود به ۳۱ استان سفر کرد. این سفرها روزهای تعطیل انجام شد تا در امور جاری دولت وقفه‌ای نیفتد.

شاید برخی‌ها سفرهای پی‌درپی به استان‌ها را نمایشی بپندارند، اما برای من که در برخی از این سفرها رئیس جمهوری را همراهی کردم و انرژی و اهتمام ایشان را در حل مشکلات مردم از نزدیک دیدم و گاهی به عنوان نماینده ایشان به برخی از شهرستان‌ها سفر کردم، تأثیر این سفرها در شناخت و لمس مشکلات مردم و در پی آن اخذ تصمیم‌های درست، قاطع و فوری کاملاً روشن و قاعدتاً این موضوع برای شخص رئیس جمهوری که با قوت و قدرت در همه سفرها حضور داشتند دوصد چندان است. مهم‌ترین وجه این سفرها «گره‌گشایی» بود؛ گره گشایی از کار مردم و همدلی و تسکین آلام کسانی که صدایشان به جایی نمی‌رسید.

بدون مداهنه به انرژی، قوت، صبر و طاقت آقای رئیس جمهور در مداومت انجام این سفرها، نشست و برخاست مکرر با مردم، بررسی و پیگیری قاطع مشکلات کوچک و بزرگ و گفتگوی مؤثر با مسؤولان استانی غبطه می‌خورم و تردید ندارم که استقامت ایشان ناشی از توکل به خدا و عشق به مردم و وطن است.

سفرهای استانی دولت سیزدهم دارای برنامه و تقویم منظم بود و قبل از هر سفر مشکلات کوچک و بزرگ محلی، منطقه‌ای و استانی احصا، بررسی و مقدمات تصمیم‌گیری در میدان عمل فراهم می‌شد. چنین برنامه‌ای همراه با قاطعیت و جدیت رئیس جمهوری، سفرهای استانی را پربار و نتیجه بخش کرد.

از رئیس جمهور عزیز و هیئت دولت، معاونان و برنامه ریزان سفرهای استانی قدردانی می‌کنم و با جدیتی که در کار آنها می‌بینم مطمئن هستم که در دور دوم این سفرها مصوبات دور اول کامل و پیگیری‌ها برای رفع مشکلات مردم ادامه خواهد یافت و کاری روی زمین نخواهد ماند.»

اتخاذ تصمیمات درست در سفرهای استانی

کد خبر 596524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.