کسب مدال‌های رنگارنگ توسط شرکت مس سونگون و مس سرچشمه

تیم دوومیدانی مجتمع مس سونگون و تیم فوتسال مجتمع مس سرچشمه که برای مسابقات ورزشی کارگری شرکت‌های جهان عازم روسیه شده بودند، توانستند مدال‌های این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در مسابقات ورزشی شرکت‌های کارگری جهان، در مجموع در مسابقات جهانی دوومیدانی، مس سونگون ورزقان با سرمربیگری رضا سلیمانی در مجموع هفت مدال رنگارنگ را در کارنامه ورزشی شرکت مس ثبت کردند.

در مسابقات شرکت‌های کارگری جهان در رشته دوومیدانی بالای ۳۵ سال (۳۰۰۰ متر) رحیم دیبایی از مس سونگون ورزقان، در رشته زیر ۳۵ سال (۳۰۰۰ متر) جواد علیزاده، پژمان کرزه‌ای و صابر چرخی از مس سونگون به ترتیب مدال طلا و نقره و برنز را به‌دست آوردند. همچنین در رشته زیر ۳۵ سال (۱۵۰۰ متر) عطا اسدی مدال طلا و پژمان کرزه‌ایی مدال نقره را دریافت کردند

تیم فوتسال شرکت مس سرچشمه نیز عنوان نایب‌قهرمانی مسابقات شرکت‌های کارگری جهان را از آن خود کرد. در پایان مسابقات ورزشی شرکت‌های کارگری جهان ۲۰۲۲، تیم فوتسال شش‌نفره مجتمع مس سرچشمه رفسنجان توانست عنوان نایب‌قهرمانی مسابقات فوتبال را از آن خود کند.

تیم فوتسال مس سرچشمه در این دوره از رقابت‌ها به‌رغم بازی ارزشمند و غیرتمندانه در مرحله پایانی در برابر تیم فولاد هرمزگان نتیجه را واگذار و موفق به دریافت مدال نقره شد.

همچنین بر اساس نظر هیئت‌برگزارکننده در این دوره از مسابقات فیفکو «حسین حسنی» بازیکن تیم فوتسال مس سرچشمه به‌عنوان فنی‌ترین بازیکن مسابقات معرفی شد.

گفتنی است این ورزشکار با حک‌کردن تصویر شهید حاج قاسم سلیمانی بر روی پیراهن خود یاد و خاطره سردار بزرگ ایران اسلامی را در میدان مسابقات مسکو زنده نگه‌داشت.

کد خبر 596475

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.