نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد + لینک سنجش

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org خبر داد.

به گزارش ایمنا و به نقل از سازمان سنجش، علیرضا کریمیان اظهار کرد: نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش در درگاه سازمان سنجش قرار گرفته و برای متقاضیان شرکت در این آزمون قابل مشاهده است.

لینک مشاهده نتایج آزمون استخدامی 

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش افزود: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه آموزش و پرورش در تاریخ پانزدهم و شانزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و کارنامه اعلام نتایج اولیه متقاضیان رشته‌های شغلی مربوط به آموزش و پرورش ۳ تیر منتشر شده بود.

به گفته وی، متقاضیان این آزمون برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به اطلاعیه‌ای که از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر شده، مراجعه کنند.

به گزارش ایمنا، داوطلبان این آزمون در ۲۲۳ شهرستان و ۳۴۶ حوزه امتحانی رقابت کردند که بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تعدادشان به بیش از ۵۹۳ هزار نفر رسید.

از این تعداد داوطلب شرکت کننده، ۵۰۰ هزار و ۴۷ نفر شامل ۳۶۳ هزار و ۸۰۷ نفر زن و ۱۳۶ هزار و ۲۴۰ نفر مرد متقاضی شرکت در آزمون رشته‌های شغلی آموزش و پرورش بودند.

به گفته مسئولان آموزش و پرورش، بیشتر ظرفیت این آزمون استخدامی به آموزگاران ابتدایی و مناطق محروم اختصاص داده می‌شود.

کد خبر 596463

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.