هوای اصفهان در وضعیت سالم ثبت شد/تمام ایستگاه‌ها زرد و نارنجی

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان، امروز در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرارگرفتن روی شاخص ۸۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _یکشنبه بیست‌وسوم مردادماه_ در ساعت منتهی به ۱۰ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۸۹ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۸۴، استانداری اصفهان با شاخص ۸۰، باهنر با شاخص ۷۵، پروین با شاخص ۷۳، فرشادی با شاخص ۵۴، فیض با شاخص ۷۷، کاوه با شاخص ۸۰ و میرزاطاهر با شاخص ۷۸ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارد.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب با شاخص ۱۰۹، خرازی با شاخص ۱۱۷، رهنان با شاخص ۱۱۳ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۱۲۲ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و مبارکه فعال نیست.

در حال حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۵۲ و سجزی با شاخص ۹۷ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 596199

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.