تمرکز شهرداری اصفهان بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام/آغاز افتتاح پروژه‌ها از هفته آینده

شهردار اصفهان گفت: یکی از اولویت‌های این دوره مدیریت شهری، تمرکز بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام به‌ویژه پروژه‌هایی است که باعث کندی رفت‌وآمد یا ایجاد آلودگی‌های بصری در سطح شهر شده است، لذا از هفته آینده هر دو هفته یکبار پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و خدماتی را تا پایان سال رونمایی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علی قاسم‌زاده امروز _شنبه بیست‌ودوم مردادماه_ در برنامه رادیویی «سلام اصفهان»، با بیان اینکه امسال محرم پرشوری در شهر اصفهان داشتیم و مردم در مساجد، حسینیه‌ها و معابر اصلی شهر با ایجاد موکب‌ها و حرکت دسته‌جات عزاداری، شور حسینی را در شهر مضاعف کردند، اظهار کرد: پس از پایان مراسم عاشورا، پاکبانان بلافاصله شهر را به حالت اولیه بازگرداندند و شست‌وشوی خیابان‌های اصلی مناطق پانزده‌گانه شهر با استفاده از خودروهای مکانیزه انجام شد که امیدواریم بتوانیم در روزها و شب‌های آینده وارد محله‌ها و خیابان‌های فرعی شویم.

وی ضمن قدردانی از شهروندان به‌ویژه هیئت‌های مذهبی که به خوبی مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) را مدیریت کردند، افزود: از نیروهای خدوم آتش‌نشانی، اتوبوسرانی و خدمات شهری که در این ایام کنار مردم و دوشادوش عزاداران حسینی خدمات رسانی کرده‌اند، قدردانی می‌کنم.

شهردار اصفهان ادامه داد: یکی از اولویت‌های این دوره مدیریت شهری، تمرکز بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام به‌ویژه پروژه‌هایی است که باعث کندی رفت‌وآمد یا ایجاد آلودگی‌های بصری در سطح شهر شده است، لذا از هفته آینده هر دو هفته یکبار پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و خدماتی را تا پایان سال رونمایی خواهیم کرد تا مورد استفاده شهروندان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: پروژه‌هایی که به‌زودی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، بیشتر منطقه‌محور و از جنس معابر، ایستگاه‌های آتش‌نشانی، فرهنگسراها و ورزشگاه‌ها خواهد بود که شهروندان علاقه دارند کارگاه‌های عمرانی آن هر چه زودتر جمع شود و منطقه آرامش بیشتری داشته باشد.

قاسم‌زاده با بیان اینکه سرآغاز افتتاحیه‌ها، با افتتاح پروژه‌های منطقه سه شهرداری اصفهان خواهد بود، تاکید کرد: این نوید را می‌دهیم که شهروندان در مناطق مختلف شهرداری منتظر هدایایی از طرف شهرداری باشند.

وی ادامه داد: پروژه‌های شهرداری اصفهان به سه دسته تقسیم می‌شود، نخست ابر پروژه‌ها یا پروژه‌های بزرگ شهری همچون قطار شهری و رینگ چهارم که اجرای آنها سال‌ها طول می‌کشد و هزینه‌های سنگین دارد، دسته دوم پروژه‌های منطقه‌محور و دسته سوم پروژه‌های محله‌محور است.

شهردار اصفهان اظهار کرد: پروژه‌هایی همچون پروژه میدان فرزانگان، پارکینگ زیرسطحی توحید و تقاطع آیت الله غفاری در حال احداث است که با حضور مستمر در محل پروژه و برگزاری جلسات پیگیری، در صدد هستیم تا پایان امسال این موارد را به اتمام برسانیم.

کد خبر 595877

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.