هوای اصفهان برمدار زرد و سالم/۳ ایستگاه در وضعیت نارنجی

کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان، امروز در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

به گزارش خبرنگار ایمنا، کیفیت هوا در کلان‌شهر اصفهان امروز _پنجشنبه بیستم مردادماه_ در ساعت منتهی به ۹ صبح با قرار گرفتن روی شاخص ۹۰ در وضعیت هوای سالم (زرد) ثبت شده است.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های احمدآباد با شاخص ۹۳، استانداری اصفهان با شاخص ۸۴، باهنر با شاخص ۸۸، پروین با شاخص ۸۵، رهنان با شاخص ۹۸، فرشادی با شاخص ۶۷، فیض یا شاخص ۸۸، کاوه با شاخص ۷۹، میرزا طاهر با شاخص ۸۵ و ورزشگاه میثاق با شاخص ۷۲ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

ایستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های انقلاب با شاخص ۱۰۳، جی با شاخص ۱۰۲ و خرازی با شاخص ۱۲۶ در وضعیت هوای ناسالم برای گروه‌های حساس (نارنجی) قرار دارد.

دستگاه سنجش کیفیت هوا در ایستگاه‌های خواجو، باغ غدیر، دانشگاه و مبارکه فعال نیست.

درحال‌حاضر تنها ایستگاه‌های فعال در زمینه نشانگر شاخص کیفی هوا در استان اصفهان به جز شهر اصفهان، شاهین‌شهر و سجزی است که شاخص کیفی هوای شاهین‌شهر با قرار گرفتن روی عدد ۷۴ و سجزی با شاخص ۸۵ در وضعیت هوای سالم (زرد) قرار دارند.

شاخص کیفی هوا از صفر تا ۵۰ هوای پاک، ۵۱ تا ۱۰۰ هوای سالم، ۱۰۱ تا ۱۵۰ ناسالم برای گروه‌های حساس، ۱۵۱ تا ۲۰۰ ناسالم برای عموم، ۲۰۱ تا ۳۰۰ بسیار ناسالم و ۳۰۱ تا ۵۰۰ بسیار خطرناک است.

کد خبر 595445

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.