سومین تاجیکستانی لیگ‌برتر فوتبال به صنعت‌ نفت می‌پیوندد

یک مهاجم جوان تاجیکستانی در آستانه پیوستن به تیم فوتبال صنعت‌ نفت آبادان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، درحالی‌که پنجره نقل‌وانتقالات تابستانی لیگ‌برتر فوتبال ایران همچنان ادامه دارد، تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان، پس از انجام مذاکرات، با یک مهاجم تاجیکستانی برای تقویت خط‌تهاجمی تیمش به توافقاتی رسیده است تا او را به آبادان بیاورد.

این مهاجم تاجیکستانی با نام "شرالدین زویروویچ بوبوئف" فصل گذشته برای تیم ماکتارال در لیگ قزاقستان توپ می‌زد و هم‌اکنون درحال انجام کارهای دریافت ویزای (ورزشی) خود است تا بدون هرگونه مشکلی قرارداد خود را با صنعت‌نفت به امضا برساند.

شرالدین بوبوئف، مهاجم ۲۳ ساله و ۱۸۰ سانتی‌متری یکی از بازیکنان بسیار خوب تاجیکستان به‌شمار می‌رود؛ این بازیکن با وجود عملکرد نه‌چندان مناسب همراه با ماکتارال، برای تیم استقلال دوشنبه در ۶۴ بازی ۴۰ گل به‌ثمر رسانده و هشت قهرمانی گوناگون با این تیم کسب کرده است. وی علاوه‌بر لیگ‌های تاجیکستان و قزاقستان، در تیم پنانگ لیگ مالزی هم بازی کرده و در ۲۲ بازی ۶ گل زده است. او همچنین ۲۲ بازی و دو گل ملی برای تاجیکستان در کارنامه دارد.

به این ترتیب، این بازیکن، پس از وحدت هنانوف مدافع پرسپولیس و احسان پنشنبه هافبک‌تهاجمی ذوب‌آهن، سومین تاجیکستانی فصل بیست‌ودوم لیگ‌برتر و همچنین چهارمین تاجیکستانی تاریخ فوتبال ایران خواهد بود.

کد خبر 595410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.